Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Football Manager Classic 2015 (AND)

Football Manager Classic 2015

Mobilny menedżer sportowy dostępny w modelu premium. Football Manager Classic 2015 pozwala nam objąć kontrolę nad wybranym klubem piłkarskim.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Okładka Football Manager Classic 2015 (AND)

data premiery gry:

9kwi2015

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Classic 2015 to mobilny menadżer sportowy, pozwalający na objęcie kontroli nad drużyną piłki nożnej. Grę opracowało studio Sports Inteactive i jest to produkcja z kategorii premium, a więc nie uświadczycie w niej żadnych mikropłatności.

W grze obejmujemy kontrolę nad klubem piłkarskim. Naszym zadaniem jest dbać o treningi zawodników, zarządzać taktyką podczas meczów, zajmować się transferami oraz odpowiednio bilansować budżet drużyny. Konieczne jest także utrzymywanie właściwych kontaktów z mediami. Zgodnie z tytułem, produkcja jest konwersją trybu Classic z pecetowego Football Manager 2015. Został on zaprojektowany dla osób pragnących znacznie szybszej i lekko uproszczonej rozgrywki w porównaniu z trybem standardowym. Wszystko to zostało przeniesione na urządzenia mobilne, dzięki czemu otrzymujemy produkcję znacznie bardziej rozbudowaną niż Football Manager Handheld 2015, ale jednocześnie wciąż niedorównującą stopniowi złożoności standardowemu pecetowemu Football Manager 2015.

Najważniejszym elementem gry jest potężna baza danych. Znalazło się w niej 117 lig z 51 krajów oraz 150 tysięcy zawodników. Ponadto po raz pierwszy w przypadku mobilnej odsłony cyklu możemy skorzystać z w pełni trójwymiarowego podglądu meczu. Co więcej, sztuczna inteligencja odpowiedzialna za symulowanie przebiegu spotkań jest znacznie bardziej rozbudowana niż w Football Manager Handheld 2015. Dzięki temu przebieg starć cechuje wyższy poziom realizmu i dynamiki, a jednocześnie wymusza to tworzenie skomplikowanych planów taktycznych, gdyż rozgrywki potrafią być w dużym stopniu nieprzewidywalne.

Poza meczami Football Manager Handheld 2015 oferuje czytelną szatę graficzną, składającą się głównie z różnorodnych tabel i okienek. Całość nie zachwyca oprawą, ale zapewnia szybki dostęp do potrzebnych informacji oraz opcji, a interfejs został zaprojektowany tak, aby pasował do specyfiki ekranów dotykowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Football Manager Classic 2015

Wymagania wiekowe Football Manager Classic 2015

odpowiednia dla każdego wieku

Najlepsze mobilne gry kwietnia (m.in. DuckTales Remastered, Rogue Star, Implosion)
Najlepsze mobilne gry kwietnia (m.in. DuckTales Remastered, Rogue Star, Implosion)

wiadomość6 maja 2015

Omawiamy najlepsze gry mobilne czwartego miesiąca tego roku. Wśród polecanych kwietniowych pozycji znalazły się takie produkcje jak DuckTales Remastered, Football Manager Classic 2015, Forgotten Memories, Sorcery! 3, Implosion, Ys Chronicles 1, Rogue Star oraz Devious Dungeon 2.

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, czyli najlepsze mobilne piłkarskie menadżery
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, czyli najlepsze mobilne piłkarskie menadżery

wiadomość17 kwietnia 2015

Przed Wami czwarta odsłona naszego nowego cyklu krótkich artykułów, w których rekomendujemy godne polecenia produkcje mobilne. Tym razem omawiamy najlepsze piłkarskie menadżery.

Football Manager Classic 2015 wybiegło na murawy App Store i Google Play
Football Manager Classic 2015 wybiegło na murawy App Store i Google Play

wiadomość10 kwietnia 2015

Firma Sega wypuściła Football Manager Classic 2015, czyli mobilnego menadżera piłkarskiego będącego konwersją trybu Classic z najnowszej pecetowej odsłony cyklu. To pierwsza tak rozbudowana odsłona serii na urządzeniach mobilnych.

iOS
AND