Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 sierpnia 2018, 12:55

autor: Adrian Werner

Najlepsze cosplaye - Ciri w świecie gry Cyberpunk 2077

Tydzień otwieramy cosplayem Ciri z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale w wersji z uniwersum Cyberpunka 2077. W postać wcieliła się Irine Meier.

Źródło: Irine Meier. - Najlepsze cosplaye - Ciri w świecie gry Cyberpunk 2077 - wiadomość - 2018-08-28
Źródło: Irine Meier.

Na dobry początek tygodnia proponujemy cosplay, w którym Irine Meier przebrała się za cyberpunkową wersję Ciri. W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon bohaterka opisywała futurystyczny świat, który przyszło jej odwiedzić podczas podróży między wymiarami. Z jej słów fani wywnioskowali, że chodziło o uniwersum Cyberpunk 2077. Cosplayerka postanowiła pokazać, jak mogło to wyglądać.

Irine Meier zainspirował poniższy artwork, choć nie bazowała na nim całkowicie i wprowadziła własne pomysły do kostiumu Ciri.

Najlepsze cosplaye - Ciri w świecie gry Cyberpunk 2077 - ilustracja #2

Czekający na Cyberpunka 2077 gracze mieli nadzieję, że podczas zeszłotygodniowych targów gamescom studio CD Projekt RED udostępni publicznie zapis rozgrywki z tego projektu. Niestety, autorzy uznali, że jest na to zbyt wcześnie.

Mimo to gamescom 2018 okazał się całkiem owocny dla fanów studia. Udostępniono świeże screeny oraz konkrety odnośnie sposobu projektowania zadań w Cyberpunku 2077. Dowiedzieliśmy się również, że grę można już przejść od początku do końca.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
Najlepsze cosplaye - Ciri w świecie gry Cyberpunk 2077 - ilustracja #3
Najlepsze cosplaye - Ciri w świecie gry Cyberpunk 2077 - ilustracja #4
Najlepsze cosplaye - Ciri w świecie gry Cyberpunk 2077 - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Jak podoba Ci się cosplay cyberpunkowej Ciri?

Bardzo fajny.
79,9%
Wcale mi się nie podoba.
12,5%
Niezły, ale szału nie ma.
7,6%
Zobacz inne ankiety