Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2024, 19:56

autor: Michał Harat

Na dniach zobaczymy fabularny trailer Star Wars Outlaws. Ubisoft prawdopodobnie poda także datę premiery gry

Bardzo możliwe, że za kilka dni poznamy datę premiery Star Wars: Outlaws. Nadchodząca gra Ubisoftu dostanie bowiem nowy zwiastun prezentujący fabułę.

Źródło fot. Ubisoft
i

Deweloperzy ze studia Ubisoft Massive podzielili się dziś z graczami informacją, która może wskazywać, że już wkrótce poznamy datę premiery Star Wars: Outlaws, czyli nadchodzącej produkcji na licencji Gwiezdnych wojen.

Na profilu Ubisoftu w serwisie X opublikowano bowiem wpis, mówiący, że 9 kwietnia o godzinie 18.00 będziemy mogli obejrzeć zwiastun fabularny gry. Do tej pory mogliśmy przyjrzeć się bliżej rozgrywce i możliwościom technicznym, jakie zaoferują nam przygody szmuglerki Key Vess – o historii jako takiej nie było jednak wiadomo zbyt wiele.

Można się spodziewać, że wraz z trailerem fabularnym Star Wars: Outlaws poznamy także datę premiery produkcji. Taka publikacja to idealna okazja, żeby podzielić się z fanami taką informacją. Zwłaszcza że doniesienia na ten temat mówiły jasno, iż twórcy znajdują się już na finiszu prac, a jedna z nich wskazywała nawet, że gra ma zadebiutować w maju.

W innym wypadku pozostanie nam czekać do czerwcowego Ubisoft Forward, o którym na razie nie wiemy zbyt wiele. Niemniej dzisiejszy wpis deweloperów nastawia pozytywnie i daje nadzieję, że premiera przygód Key Vess może być tuż za rogiem.

Dla przypomnienia: Star Wars: Outlaws ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja powinna przypaść do gustu szczególnie fanom oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen, którą twórcy wskazują jako swoją główną inspirację. Akcja gry ma zostać osadzona pomiędzy wydarzeniami z Imperium kontratakuje a Powrotem Jedi.

  1. Oficjalna strona Star Wars: Outlaws

Oficjalna strona Star Wars: Outlaws