Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2024, 07:23

autor: Adrian Werner

Premiera Star Wars: Outlaws jest planowana na maj 2024 roku (plotka)

W sieci pojawiły się wiarygodne doniesienia, według których firma Ubisoft planuje premierę gry Star Wars: Outlaws na maj tego roku.

Źródło fot. Ubisoft.
i

Debiutu Star Wars: Outlaws wypatruje wielu graczy. Zainteresować ich powinny nowe pogłoski o planowanej dacie premiery, według których na grę nie będziemy musieli długo czekać.

  1. Wpierw w prowadzonym przez mającego dobrą renomę dziennikarza Toma Hendersona serwisie Insider Gaming opublikowano informację, że premiera Star Wars: Outlaws ma nastąpić w pierwszej połowie tego roku.
  2. Potem Henderson w serwisie X stwierdził, że według jego informacji obecne plany zakładają premierę w maju tego roku, ale zastrzegł, iż biorąc pod uwagę tendencje panujące w Ubisoftcie, może dojść do opóźnienia.
  3. Niektórzy z graczy lekko żartobliwie sugerują premierę 4 maja. Wynika to z tego, że w języku angielskim owa data to „May the 4th”, co brzmi bardzo podobnie do „May the force be with you” („Niech moc będzie z tobą”). W tym roku 4 maja przypada jednak na sobotę, więc taki scenariusz odpada. Tego dnia zawsze odbywa się jednak święto Gwiezdnych wojen i nie zdziwilibyśmy się, gdyby Ubisoft przygotował na nie jakieś atrakcje związane z Star Wars: Outlaws.
  4. Informacje o planach majowej premiery potwierdza także inny insider – Jorraptor. Przypomina on również, że na 8 lutego zaplanowano konferencję Ubisoftu dla inwestorów, więc możliwe, że wtedy dowiemy się więcej odnośne do terminu debiutu Star Wars: Outlaws.

Przypomnijmy, że Star Wars: Outlaws zmierza na pecety i konsole Xbox Series S, Xbox Series X oraz PlayStation 5. W kwestii premiery gry firma Ubisoft potwierdziła oficjalnie jedynie to, że ma ona nastąpić w tym roku.

W styczniu było trochę zamieszania ze Star Wars: Outlaws. W materiałach firmy Disney (właściciela marki Star Wars) znalazła się wtedy informacja, że premiera gry ma nastąpić „w późniejszym okresie 2024 roku”. Te doniesienia zostały jednak szybko zdementowane.

  1. 132 gry na 2024 rok. Ta lista pokazuje, że będzie w co grać

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej