Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2024, 18:10

Poznaliśmy datę premiery i cenę Star Wars Outlaws. Zobacz nowy trailer fabularny gry Ubisoftu

Poznaliśmy datę premiery Star Wars: Outlaws oraz dodatkową zawartość, która ma być dołączana do zamówień przedpremierowych i droższych edycji.

Źródło fot. Ubisoft.
i

Aktualizacja

Ubisoft oficjalnie zaprezentował trailer fabuarny Star Wars: Outlaws (poniżej). Potwierdziły się również wszystkie przedstawione poniżej informacje, na czele z datą premiery gry (30 sierpnia 2024 r.). Warto również dodać, że wystartowały preordery – tytuł kosztuje:

  1. 289,90 zł na PC;
  2. 349 zł na PS5 oraz XSX/S.

Oryginalna wiadomość

Za sprawą usuniętego już filmu na kanale Ubisoft Japan poznaliśmy datę premiery nowej gry osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojenStar Wars: Outlaws. Ta, według opisu, ustalona została na 30 sierpnia 2024 roku. Poza tym znalazły się tam również informacje dotyczące dodatkowej zawartości.

  1. Star Wars: Outlaws to przygodowa gra akcji z otwartym światem i fabułą osadzoną pomiędzy wydarzeniami z filmów Imperium kontratakuje oraz Powrót Jedi.
  2. Będzie to jeden z pierwszych projektów powstałych na licencji Star Wars od 2013 roku, który nie zostanie wydany przez firmę Electronic Arts.
  3. Dostępne będą ponoć droższe edycje – Gold oraz Ultimate – które mają zawierać przepustkę sezonową oraz pozwolą zagrać 3 dni wcześniej – czyli 27 sierpnia.
  4. Osoby, które zakupią grę przedpremierowo, otrzymają jakoby w bonusie „Kessel Runner Bonus Pack”, zawierający elementy kosmetyczne dla statku Trailblazer oraz ścigacza.

Przypominamy również, że dzisiaj o godzinie 18:00 na kanale Ubisoftu zaprezentowany zostanie oficjalny zwiastun fabularny gry, który najpewniej potwierdzi powyższe informacje.

Star Wars: Outlaws zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej