Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2006, 14:23

autor: Krooliq

Myst na PSP już w sprzedaży

Koncern Midway Games poinformował, że wczoraj do europejskich sklepów trafiła już gra przygodowa o nazwie Myst w wersji dedykowanej kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

Koncern Midway Games poinformował, że wczoraj do europejskich sklepów trafiła już gra przygodowa o nazwie Myst w wersji dedykowanej kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. W późniejszym terminie produkt pojawi się również w Północnej Ameryce. Czy i ewentualnie kiedy omawiana produkcja zadebiutuje na naszych półkach sklepowych? Niestety, na razie nie wiadomo.

Myst na PSP już w sprzedaży - ilustracja #1

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że Myst to bestsellerowa przygodówka, której okres świetności przypadł na początek lat 90-tych ubiegłego stulecia. Teraz, po blisko trzynastu latach niegdysiejszy hit powrócił w wersji PSP, dzięki porozumieniu zawartemu między producentem programu, firmą Cyan Worlds, a w/w wydawcą. Oczywiście, developerzy „odświeżyli” nową edycję Mysta, usprawnili nieco oryginalny kod źródłowy, aby w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez mobilną konsolę marki Sony. Ponadto poprawiono jakość sekwencji filmowych i efektów dźwiękowych, zapewniając w ten sposób posiadaczom PSP pierwszorzędne wrażenia audiowizualne.

Myst na PSP już w sprzedaży - ilustracja #2

Szczegółowe informacje na temat omawianej produkcji znajdziecie na naszych łamach.