Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2014, 10:48

autor: Góral

MXGP: The Official Motocross Videogame ukaże się 28 marca

Nowa produkcja włoskiego studia Milestone - MXGP: The Official Motocross Videogame - ukaże się 28 marca bieżącego roku w Wielkiej Brytanii. Tytuł dostępny będzie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputerach PC.

MXGP: The Official Motocross Videogame powstało w studiu Milestone. - MXGP: The Official Motocross Videogame ukaże się 28 marca - wiadomość - 2014-01-12
MXGP: The Official Motocross Videogame powstało w studiu Milestone.
MXGP: The Official Motocross Videogame w skrócie:
  • Gra wyścigowa stworzona na licencji zawodów World Motocross Championship
  • Oferuje wszystkich zawodników, drużyny i motory z sezonu 2013
  • Tytuł ukaże się 28 marca na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputerach PC

Firma PQube, wydawca gry MXGP: The Official Motocross Videogame, poinformowała, że tytuł ukaże się w Wielkiej Brytanii 28 marca 2014 roku. Produkcja dostępna ma być w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputery PC. Niestety nie wiemy obecnie czy tytuł będzie dystrybuowany w Polsce.

Gra wyprodukowana we włoskim studiu Milestone ma wiernie odwzorowywać zasady rządzące tym sportem. Oprócz zaawansowanego modelu jazdy, twórcy zatroszczą się także o wszystkie drużyny, ich zawodników i maszyny z sezonu 2013. Dzięki temu wcielimy się w jednego z 60 kierowców, jeżdżącego po 12 udostępnionych trasach.

Wydaje się, że istnieje spora szansa na naprawdę porządną grę motocrossową, gdyż deweloperzy z Milestone specjalizują się w produkcjach wyścigowych. Dodatkowo firma ma na swoim koncie MUD: FIM Motocross World Championship, które nie należy do tuzów gatunku, ale jeżeli wyciągnięto wnioski z popełnionych błędów, to nowy projekt może pozytywnie zaskoczyć. Czekamy zatem na efekty.