Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS3X360PSVPC
Okładka MUD: FIM Motocross World Championship (PS3)
OkładkaMUD: FIM Motocross World Championship (PS3)

MUD: FIM Motocross World Championship

Wyścigi motocrossowe na znanej licencji, pozwalające na jazdę różnymi typami motocykli wśród znanych zawodników. Za tytuł ten odpowiada studio doświadczone w projektowaniu symulatorów najbardziej popularnych serii wyścigowych takich jak SBK czy WRC.

Wyścigi | motocyklowe

MUD: FIM Motocross World Championship Premiera

27kwi2012

PC PS3 X360

5paź2012

PSV

Gry podobne do MUD: FIM Motocross World Championship

MotorStorm

MXGP: The Official Motocross Videogame

MX vs. ATV: Alive

FIM Motocross World Championship jest debiutem zespołu Milestone na polu wyścigów motocrossowych. Firma znana była wcześniej głównie z wypuszczania produkcji wyścigowych opartych na popularnych licencjach. Jest ona odpowiedzialna między innymi za takie serie jak SBK Superbike World Championship czy WRC.

Większość tego typu produkcji prezentuje zręcznościowe podejście do tematu, jednak w tym przypadku dużo większy nacisk położono na realizm. Twórcy postarali się tak opracować model jazdy, by był on bliższy rzeczywistości, choć zgodnie ze specyfiką dyscypliny nie sposób było uniknąć sporej widowiskowości jazdy i dynamiki.

Do dyspozycji oddano nam wiele tras, na których rozgrywamy mistrzostwa świata klasy MX1 lub MX2. Tytuł ten oparty jest na pełnej licencji za sprawą specjalnej umowy z firmą Youthstream, dzięki czemu fani motocrossu mogą być w pełni zadowoleni z oddanych realiów tych wyścigów. Pomimo że rozgrywka nie jest aż tak arcade’owa jak w konkurencyjnych pozycjach, nie mogło zabraknąć możliwości wykonywania ewolucji oraz wysokich skoków i efektownych poślizgów połączonych z zaciętą walką na torze.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 104 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,8 / 10 na podstawie 107 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MUD: FIM Motocross World Championship

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

MUD: FIM Motocross World Championship Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
PS3
X360
PSV