Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2021, 21:39

autor: Karol Laska

Modyfikacja do Cyberpunk 2077 pozwala na seks z Keanu Reevesem

Jeden z modderów dodał do Cyberpunka 2077 pliki, dzięki któremy możemy podmienić wybranych NPC ze sobą. Skutkiem tego zabiegu jest na przykład uczynienie z Johnny'ego Silverhanda oraz Adama Smashera męskich prostytutek.

W SKRÓCIE:
  1. modderzy podmieniają modele postaci w Cyberpunku 2077;
  2. Adam Smasher i Johnny Silverhand stali się dzięki temu seksworkerami, a Hideo Kojima miejskim ripperdokiem.

Jeszcze dziś informowaliśmy, że CD Projekt Red udostępnił oficjalnie narzędzia modderskie, dzięki którym można modyfikować treści dostępne w Cyberpunku 2077. Internauci grzebali jednak w plikach gry już o wiele wcześniej, chwaląc się swoją kreatywnością. Jednym z ich największych osiągnięć jest zdecydowanie zdolność zamiany modeli postaci (to sprawka użytkownika serwisu Nexus Mods, Catmino). Dzięki temu zamiast w miejsce, przykładowo, prostytutki można wstawić dowolnego NPC.

Nie musieliśmy długo czekać, aby zobaczyć, z kogo fani uczynią damy lekkich obyczajów. Chyba najbardziej oczywistą podmianą jest ta z Johnnym Silverhandem. Co prawda w trakcie gry postać wykreowana przez Keanu Reevesa bierze udział w scenie erotycznej, ale nigdy z V. Dzięki modyfikacji można to jednak zmienić, a owoce starań internautów możecie zobaczyć chociażby na kanale youtube’owym Everett The White Spider.

Modyfikacja do Cyberpunk 2077 pozwala na seks z Keanu Reevesem - ilustracja #1
Johnny Silverhand jako seksworker. Źródło: Everett The White Spider, YouTube

Do całkowitego absurdu należy też zaliczyć nowe wcielenie Adama Smashera. Modderzy i z tego bohatera zrobili seksworkera, ale nie przewidzieli chyba, jak uzbrojony po zęby cyborg będzie zachowywał się w tak intymnych momentach. Animacja jego zmysłowego tańca potrafi rozbawić do łez (via Dan Allen Gaming).

Na portalu Eurogamer możemy przeczytać także o paru innych pomysłach graczy na podmianę modeli. Męską prostytutką uczyniono także Goro Takemurę, a jednym z miejskich ripperdoców może zostać sam Hideo Kojima (podobizny aktora użyto bowiem przy jednej z misji, co możecie sprawdzić w naszym tekście o easter eggach w Cyberpunku 2077). Czekamy na więcej dziwnych podmian postaci ze strony graczy. Jeżeli sami macie pomysł na takową, koniecznie podzielcie się w sekcji komentarzy.