Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 15 stycznia 2015, 16:27

Misje osobiste w World of Tanks dostępne

Spersonalizowane kampanie i unikatowe nagrody dla graczy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ogłasza start misji osobistych w World of Tanks. Od teraz każdy wirtualny czołgista ma możliwość dowolnego wyboru misji, które chce wykonać z listy zróżnicowanych kampanii. Każda z nich oferuje unikatowe nagrody po wykonaniu.

Każda kampania ma nowy układ i składa się z kilku misji, które dowolnie mogą być wykonywane przez graczy w wybranym momencie. Co więcej, wirtualni czołgiści nie są ograniczeni tylko do jednej kampanii jednocześnie, mogą wykonywać wiele misji na raz bez konieczności przechodzenia ich po kolei. Po wykonaniu określonego zestawu misji w kampanii, gracze zostaną nagrodzeni rozmaitymi bonusami w grze za każdą z nich. Nagrody obejmują kredyty, wolne doświadczenie czy unikatowe, wysokopoziomowe czołgi np. StuG IV (Tier 5), koncepcyjny T28 (Tier 7), ?-55 NVA DDR (Tier 9), czy Object 260 (Tier 10), każdy z wytrenowaną w 100% załogą, umiejętnością Stalowe Siostry oraz możliwością rekrutacji załóg kobiecych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.