Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 23 marca 2012, 13:53

Microsoft Studios zapowiada akcję Arcade NEXT dla użytkowników Xbox LIVE

Cześć Arcadowcy!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Microsoft Studios zapowiada akcję Arcade NEXT dla użytkowników Xbox LIVE - ilustracja #1

Najbardziej oczekiwane gry Arcade tego roku zmierzają wprost do Waszych salonów, w ramach nowej akcji Arcade NEXT, przygotowanej przez Microsoft Studios i Xbox LIVE. Zaczynając od 18 kwietnia, w każdą środę, aż do 9 maja, na rynek gier Xbox LIVE trafiać będą kolejne oczekiwany tytuły. Dodatkowo, wszystkie gry wydane w ramach rynku Arcade od kwietnia, pozwolą na zgromadzenie aż 400 punktów Gamerscore oraz odblokowanie nawet 30 osiągnieć. W ofercie znajdą się:

TRIALS EVOLUTION (Wydawca: Microsoft Studios; Twórca: Ubisoft/RedLynx)

18 kwietnia | 1200 punktów Microsoft Points

Microsoft Studios zapowiada akcję Arcade NEXT dla użytkowników Xbox LIVE - ilustracja #2

Trials Evolution to bez wątpienia nowy wymiar przebojowej gry Trials HD. Wyjedź z magazynu w otwarty świat zakręconych ramp, osadzonych w spektakularnym otoczeniu ze zmiennymi porami dnia. Sprawdź swoje umiejętności na torze ze znajomymi, przy jednej konsoli lub poprzez Xbox LIVE. Buduj własne tory przeszkód dzięki wbudowanemu edytorowi lub pobieraj gotowe map z zupełnie nowego serwisu Track Central. Możesz też dowolnie odpicować swoje dwa kółka i strój zawodnika dzięki pełnemu asortymentowi dodatków i unikatowych części. Zostań mistrzem wyścigów zręcznościowych, walcz o pierwsze miejsce ze znajomymi i wiele więcej! Istne szaleństwo!

BLOODFORGE (Wydawca: Microsoft Studios; Twórca: Climax)

25 kwietnia | 1200 punktów Microsoft Points

Microsoft Studios zapowiada akcję Arcade NEXT dla użytkowników Xbox LIVE - ilustracja #3

System walki, zapierająca dech w piersi grafika oraz złożona fabuła gry Bloodforge stanowią mieszankę, która doskonale sprawdza się podczas rzezi hord demonicznych żołnierzy, zdeformowanych czcicieli ciemnych mocy i samych mrocznych bogów. Korzystaj z szarż, niszczycielskich ataków runicznych oraz broni nie do zatrzymania. Kieruj przeszłością Crom’a i całego świata w tej mrocznej historii o zemście, zdradzie i przeznaczeniu.

FABLE HEROES (Wydawca: Microsoft Studios; Twórca: Lionhead Studios)

2 maja | 800 punktów Microsoft Points

Microsoft Studios zapowiada akcję Arcade NEXT dla użytkowników Xbox LIVE - ilustracja #4

Fable Heroes to pełna akcji gra z gatunku hack-and-slash, opracowana specjalnie dla Xbox LIVE Arcade. Produkcja wprowadza zupełnie nowe elementy rozgrywki do świata serii Fable, wykorzystując unikatowy styl i model rozgrywki, które wprowadzają współzawodnictwo na nowy poziom. Aż czterech graczy, zarówno przy jednej konsoli jak i poprzez usługę Xbox LIVE, może współpracować w walce z przeciwnikami, jednocześnie konkurując pomiędzy sobą w zbieraniu złotych monet i podnoszeniu poziomu swoich postaci. Skarby zebrane w grze będzie można wykorzystać w nadchodzącym tytule Fable: The Journey dla Kinect, co pozwoli od razu na lepszy start w grze.

MINECRAFT: XBOX 360 EDITION (Wydawca: Microsoft Studios; Twórca: 4J Studios/Mojang)

9 maja | 1600 punktów Microsoft Points

Microsoft Studios zapowiada akcję Arcade NEXT dla użytkowników Xbox LIVE - ilustracja #5

Nieskończone możliwości gry Minecraft właśnie zyskały kolejny wymiar. Minecraft: Xbox 360 Edition przenosi ten światowy fenomen wprost do Xbox 360. Po raz pierwszy gra dostępna jest na jakiejkolwiek konsoli. Edycja Xbox LIVE Arcade wprowadza innowacyjny system tworzenia przedmiotów, naturalne sterowanie ruchami postaci, pełen samouczek dla początkujących oraz, po raz pierwszy w Minecraft, system gry wieloosobowej, zarówno na podzielonym ekranie, jak i w usłudze Xbox LIVE.