Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2006, 15:23

autor: Jiker

Microsoft planuje następcę Xboxa 360

Chris Lewis, menadżer Microsoftu ds. europejskich, wyznał w rozmowie udzielonej serwisowi Kikizo, że Microsoft rozpoczął już pracę nad następcą konsoli Xbox 360.

Chris Lewis, menadżer Microsoftu ds. europejskich, wyznał w rozmowie udzielonej serwisowi Kikizo, że Microsoft myśli już poważnie o następcy konsoli Xbox 360. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że amerykański koncern rozpoczął pierwsze przygotowania poprzedzające rozpoczęcie produkcji.

W tym biznesie nie możesz usiąść na laurach – nie pozwolą ci na to klienci, nie pozwolą również developerzy. Nic więc dziwnego w tym, że robimy to, co po prostu musimy” – oznajmił nieco rozgoryczony Lewis. Po chwili dodał jednak: „Więcej informacji ujawnimy w swoim czasie. Póki co nie wyjawimy niczego o kolejnej wersji naszej konsoli. Dajcie nam złapać oddech”.

Informacja ta nie jest jednak tak zaskakująca, jaką mogłaby być jeszcze kilka miesięcy temu. Fakt, iż producenci konsol tak naprawdę nigdy nie zwalniają tempa, nie jest żadną wielką tajemnicą. Może jednak wprowadzić pewien niepokój w szeregi aktualnych posiadaczy 360-tki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.