Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2006, 15:03

autor: Jiker

Europejska premiera gry Contact przesunięta na przyszły rok?

Serwis internetowy N-Europe donosi, powołując się na źródło chcące pozostać anonimowym, że europejska premiera gry Contact została przesunięta na przyszły rok. Jeśli wierzyć zasłyszanym informacjom, odbędzie się ona na początku lutego.

Serwis internetowy N-Europe donosi, powołując się na źródło chcące pozostać anonimowym, że europejska premiera gry Contact została przesunięta z listopada na przyszły rok. Jeśli wierzyć zasłyszanym informacjom, odbędzie się ona na początku lutego.

Głównym powodem opóźnienia są trudności w odpowiednim zaprogramowaniu sieciowej usługi WiFi Connection oraz problemy z opracowaniem kilku lokalnych wersji językowych Contact (m.in. niemieckiej, francuskiej, czy włoskiej). Przypomnijmy, że dzisiaj własną edycję otrzymali amerykańscy właściciele konsoli Nintendo DS.

Europejska premiera gry Contact przesunięta na przyszły rok? - ilustracja #1

Contact jest pierwszą pozycją należącą do gatunku RPG, która wykorzystuje internetowe właściwości konsoli Nintendo DS. Sieciowa zabawa polega głównie na przyjacielskich spotkaniach, w trakcie których możliwe jest odblokowanie różnego rodzaju dóbr. Dostępny jest również tryb dla pojedynczego gracza, którego najciekawszym elementem jest fabuła rozgrywana niejako w dwóch wymiarach. Głównym producentem gry jest Gouichi Suda, autor m.in. bardzo oryginalnej pozycji pod tytułem Killer 7.

Więcej informacji na temat Contact znajdziecie w naszej Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Contact

Contact