Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2012, 12:13

autor: Hed

Metro: Last Light na E3 – nowy film z rozgrywki może przestraszyć

Na targach E3 pokazano grę Metro: Last Light. Nowe sceny z rozgrywki powinny zainteresować fanów klimatycznych strzelanek, bo prezentują się naprawdę intrygująco.

Metro: Last Light na E3 – nowy film z rozgrywki może przestraszyć - ilustracja #1

Na E3 pokazano nowe sceny z Metro: Last Light, które mogą przestraszyć, a na pewno zaintrygować. Materiał opublikował między innymi serwis Gamespot, który poprosił też o komentarz jednego z producentów. Gra firmy THQ i studia 4A Games wygląda sugestywnie i naprawdę ciekawie. Szykuje się dynamiczna, nieprzewidywalna i mroczna strzelanka.

Gamespot opublikował dwa materiały na temat Metro: Last Light – pierwszy z nich zawiera komentarz Huwa Beynona, a drugi samą rozgrywkę. Oba pokazują jednak podobny fragment kampanii dla solowego gracza i różnią się tylko w paru momentach. W epizodzie śledzimy bohatera podążającego za kompanem i przeżywającego retrospekcje z przeszłości.

Metro: Last Light jest drugą częścią postapokaliptycznej serii studia 4A Games, która powstała we współpracy z rosyjskim pisarzem Dmitrijem Głuchowskim. W tym uniwersum doszło do nuklearnej zagłady – przetrwały ją jedynie osoby chroniące się w metrze. W Last Light wcielimy się właśnie w jednego z ocalałych, aby poznać losy ludzkości powstającej z kolan.

  1. Oficjalna strona Metro: Last Light
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.