Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2019, 10:45

MediEvil - remake popularnej produkcji otrzyma demo [Aktualizacja]

Podczas prezentacji State of Play zapowiedziano demo MediEvil, czyli remake'u popularnej gry z 1998 roku opracowywanego przez studio Other Ocean Interactive. Powinno ono pojawić się w PlayStation Store w ciągu kilku godzin. Tytuł ukaże się 25 października wyłącznie na PlayStation 4.

Aktualizacja

Demo MediEvil jest już dostępne na PlayStation Store. Aby je pobrać, trzeba wejść na tę kartę produktu i wybrać opcję Bezpł. demo. Okazało się, że posiada ono polski dubbing, zatem otrzymaliśmy potwierdzenie, że pełna wersja tytułu będzie w pełni zlokalizowana.

Oryginalna wiadomość

Gotowi na sprawdzenie MediEvil w akcji? - MediEvil - remake popularnej produkcji otrzyma demo [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-25
Gotowi na sprawdzenie MediEvil w akcji?

Czekacie na premierę remake'u kultowego MediEvil? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości. W trakcie prezentacji State of Play w zapowiedziano demo nadchodzącej produkcji studia Other Ocean Interactive. Powinno być ono dostępne w polskiej wersji PlayStation Store w ciągu najbliższych kilku godzin.

Uwaga! Demo będzie dostępne tylko do 6 października, więc jeśli chcecie osobiście sprawdzić tytuł w akcji, zanim zdecydujecie się na kupno, to musicie się śpieszyć.

Przypominamy, że remake MediEvil niedawno osiągnął złoty status i płyta z nim została wysłana do tłoczni. Tytuł ukaże się zatem zgodnie z planem, czyli 25 października. Niestety wciąż nie wiadomo, czy tytuł otrzyma polską lokalizację.

  1. Oficjalna strona studia Other Ocean Interactive