Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 18:03

autor: Entelarmer

Gameplay z MediEvil na pierwszym zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun odświeżonej wersji gry MediEvil. Filmik prezentuje fragmenty rozgrywki z nadchodzącego remastera, mającego zadebiutować w 2019 roku.

Już w przyszłym roku ponownie zmierzymy się z nieumarłą armią lorda Zaroka. - Gameplay z MediEvil na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2018-11-01
Już w przyszłym roku ponownie zmierzymy się z nieumarłą armią lorda Zaroka.

Pod koniec zeszłego tygodnia otrzymaliśmy obietnicę zamieszczenia zwiastuna MediEvila – odświeżonej wersji kultowej przygodowej gry akcji z 1998 roku. Słowa dotrzymano i dziś opublikowano pierwszy filmik prezentujący uwspółcześnione przygody sir Daniela Fortesque na konsolę PlayStation 4. Twórcy ze studiów Other Ocean Interactive (Ultimate Mortal Kombat, Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist) oraz Digital Eclipse (Street Fighter: 30th Anniversary Collection) stworzyli remake od zera, co mają potwierdzać fragmenty rozgrywki zaprezentowane na materiale. Niestety, ani słowem nie wspomniano o MediEvil 2, co może być pewnym zawodem po trylogiach Crasha BandicootaSpyro. Nie zabraknie natomiast wsparcia rozdzielczości 4K na PlayStation 4 Pro. Debiut przewidziano na przyszły rok.

Ostatnia aktualizacja: 2018-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
MediEvil

MediEvil