Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 17:35

autor: Entelarmer

Twórca Undertale udostępnia darmowe Deltarune. Zapowiedź nowego projektu wkrótce?

Toby Fox, twórca Undertale, udostępnił darmową grę zatytułowaną Deltarune. Tytuł zdaje się być powiązany z poprzednią produkcją twórcy, ale fani wciąż nie są pewni, czym dokładnie jest ów projekt.

Fani Undertale mieli od wczoraj nie lada zagwozdkę. Na Twitterze zaczęły pojawiać się tajemnicze wiadomości, które wielu wiązało z możliwą zapowiedzią nowego projektu Toby’ego Foxa. Jak się okazało, częściowo mieli rację. Twórca udostępnił darmową produkcję zatytułowaną Deltarune. Tytuł można pobrać na PC z oficjalnej strony, pełnej złowieszczych ostrzeżeń.

Czy to Undertale 2, czy zupełnie nowy projekt? Na razie fani nie znają odpowiedzi. - Twórca Undertale udostępnia darmowe Deltarune. Zapowiedź nowego projektu wkrótce? - wiadomość - 2018-11-01
Czy to Undertale 2, czy zupełnie nowy projekt? Na razie fani nie znają odpowiedzi.

Na pierwszy rzut oka widać powiązania z poprzednią produkcją: identyczną oprawę wizualną, obecność znanych postaci, podobne mechaniki rozgrywki etc. Sam tytuł nie tylko jest anagramem Undertale, lecz także nazwą godła rodu Treemurrów, dobrze znanego fanom tamtej gry. Nie dziwi więc, że fani od razu zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem nie jest to sequel gry. Część osób zdążyła ją już ukończyć i wygląda na to, że jest to zaledwie pierwszy rozdział większej produkcji. To na razie wszystko, co wiemy (pomijając spore spoilery), ale niewykluczone, że więcej dowiemy się wkrótce. Wśród informacji na oficjalnej stronie znalazło się „zobowiązanie” graczy do nierozpoczynania dyskusji o programie przez najbliższe 24 godziny. Trudno się spodziewać, by miało to powstrzymać graczy, ale może sugerować pojawienie się zapowiedzi po upływie tego czasu. Pozostaje czekać na kolejne informacje.

Oficjalna strona Deltarune może wzbudzić niepokój. - Twórca Undertale udostępnia darmowe Deltarune. Zapowiedź nowego projektu wkrótce? - wiadomość - 2018-11-01
Oficjalna strona Deltarune może wzbudzić niepokój.

Ostatnia aktualizacja: 2018-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.