Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 17:30

autor: Ender

Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition w listopadowej ofercie PlayStation Plus

Sony przedstawiło listę tytułów, które w listopadzie trafią do oferty PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PS4 otrzymają możliwość pobrania gier Yakuza Kiwami, Bulletstorm: Full Clip Edition, Burly Men at Sea oraz Roundabout. Poza tym na PlayStation 3 czeka także Jackbox Party Pack 2 i Arkedo Series.

Sony podzieliło się informacjami na temat gier, które w listopadzie trafią do subskrybentów PS Plus. Posiadacze PlayStation 4 będą mogli w sumie pobrać cztery tytuły. Dwa z nich dostępne będą wyłącznie na tej platformie. Pierwszym z nich jest odświeżona i zremasterowana wersja polskiego FPS-a Bulletstorm z 2011 roku, który stworzony został przez studio People Can Fly. Nowa wersja oferuje pełną zawartość oryginału oraz poprawki w oprawie graficznej. Druga gra na PlayStation 4 to Yakuza Kiwami, a więc kompleksowy remake pierwszej odsłony gangsterskiej serii Yakuza, w ostatnim czasie zdobywającej rzeszę nowych fanów. Bohaterem gry jest dawny członek yakuzy, który po dziesięcioletniej odsiadce w więzieniu zmuszony jest odnowić związki z organizacją.

Na właścicieli PlayStation 3 czeka zestaw prostych gier towarzyskich Jackbox Party Pack 2, a także komplet trzech zręcznościowek z serii Arkedo. Fani przenośnej Vity otrzymają Burly Men at Sea (także na PS4), a więc połączenie przygodówki point-and-click z visual novel, którego akcja rozgrywa się w Skandynawii. Gracze poznają w nim losy trzech rybaków, którzy wyruszyli w świat na poszukiwanie przygód. Drugą udostępnioną produkcją na Vitę jest Roundabout (także na PS4), będące humorystyczną zręcznościówką, w której wcielamy się w szalonego kierowcę limuzyny.

Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition w listopadowej ofercie PlayStation Plus - ilustracja #1

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 10 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN).

 1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Listopadowa oferta PlayStation Plus:

 1. Yakuza Kiwami (PS4)
 2. Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4)
 3. Arkedo Series [zestaw trzech gier – Arkedo: Jump, Arkedo Pixel, Arkedo Swap] (PS3)
 4. Jackbox Party Pack 2 (PS3)
 5. Burly Men at Sea (PS Vita/PS4)
 6. Roundabout (PS Vita/PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 6 listopada.

Gry, które w listopadzie zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

 1. Friday the 13th: The Game (PS4)
 2. Laser League (PS4)
 3. Master Reboot (PS3)
 4. The Bridge (PS3/PS4/PS Vita)
 5. Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita/PS4)
 6. 2064: Read Only Memories (PS Vita/PS4)
 7. Wiedza to potęga (gra korzysta z aplikacji PlayLink) (PS4)