Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2015, 10:25

Medieval Engineers - znamy wymagania sprzętowe. Wczesny Dostęp od 19 lutego

Czeskie studio Keen Software House opublikowało minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe swej nadchodzącej produkcji, Medieval Engineers. Jednocześnie ogłoszono datę premiery w usłudze Wczesny Dostęp - gra zadebiutuje tam 19 lutego.

Prace nad Medieval Engineers – skupionym na budownictwie sandboksem, będącym średniowiecznym odpowiednikiem Space Engineers – najwidoczniej idą pełną parą. Twórcy, czeskie studio Keen Software House, zaledwie dwa tygodnie temu ogłosili, że gra w ogóle powstanie – tymczasem poznaliśmy już datę jej premiery w usłudze Wczesnego Dostępu oraz minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe.

Czy Medieval Engineers powtórzy sukces swojego kosmicznego odpowiednika? - Medieval Engineers - znamy wymagania sprzętowe. Wczesny Dostęp od 19 lutego - wiadomość - 2015-01-29
Czy Medieval Engineers powtórzy sukces swojego kosmicznego odpowiednika?

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows Vista 32-bit lub nowszy
  • Procesor: Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/Athlon II X4 620 2.6 GHz lub lepszy
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTS 450/Radeon HD 5830 lub lepsza
  • Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit lub nowszy
  • Procesor: Core i5-680 3.6 GHz/Phenom II X4 810 lub lepszy
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta grafiki: GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca
Budowanie średniowiecznych fortec oraz machin będzie w Medieval Engineers kluczowym punktem programu. - Medieval Engineers - znamy wymagania sprzętowe. Wczesny Dostęp od 19 lutego - wiadomość - 2015-01-29
Budowanie średniowiecznych fortec oraz machin będzie w Medieval Engineers kluczowym punktem programu.

Mamy także dobre wiadomości dla tych, którzy wyczekiwali nawet wczesnej wersji Medieval Engineers. Na stronie gry w serwisie Steam można przeczytać, że tytuł ten pojawi się w usłudze Early Access już za trzy tygodnie – 19 lutego. Przypomnijmy, że produkcja Keen Software House to sandbox, skupiony głównie na budowaniu różnorodnych konstrukcji: w tym przypadku będą to średniowieczne maszyny, fortyfikacje czy zamki. Twórcy chcą zachować możliwie jak największy realizm, przez co gracze będą zmuszeni do wykorzystywania w swoich dziełach tych samych metod, które dostępne były między V a XV wiekiem. Czeską grę napędzać będzie silnik VRAGE, znany ze Space Engineers. Jednocześnie Keen Software House wcale nie ma zamiaru wstrzymywać prac nad swoją poprzednią produkcją, która od 23 października 2013 roku znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Medieval Engineers

Medieval Engineers