Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2015, 10:11

autor: Pirlond

League of Legends - posłuchaj ścieżki dźwiękowej za darmo

Dobra wiadomość dla miłośników muzyki, a w szczególności tej z gier. Studio Riot Games udostępniło za darmo ścieżkę dźwiękową z League of Legends – opublikowany album składa się z piętnastu utworów, które można odsłuchać bezpłatnie.

Od teraz ścieżki dźwiękowej z League of Legends można słuchać także poza grą - League of Legends - posłuchaj ścieżki dźwiękowej za darmo - wiadomość - 2015-01-30
Od teraz ścieżki dźwiękowej z League of Legends można słuchać także poza grą

Deweloperzy ze studia Riot Games przygotowali nie lada prezent dla swoich fanów. Firma opublikowała za darmo ścieżkę dźwiękową z League of Legends – popularnej gry typu MOBA. Soundtrack składa się z 15 utworów, ale stanowią one tylko część wszystkich piosenek – w nazwie albumu znalazło się oznaczenie Volume 1, co sugeruje, że wkrótce mogą pojawić się kolejne składanki. Wszystkie kawałki można odsłuchać bezpłatnie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej produkcji, a także w serwisach YouTube i Spotify. Można też je pobrać na swojego smartfona z usług iTunes i Google Play. Ścieżka dźwiękowa dostępna jest również w cyfrowym sklepie Amazonu z muzyką. Polecamy się jednak spieszyć, bo nie wiadomo przez jak długi czas soundtrack będzie darmowy – niewykluczone, że wkrótce twórcy League of Legends zechcą go sprzedawać.

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier typu MOBA. W produkcji stworzonej przez studiio Riot Games zadaniem graczy jest jest walka z drużyną przeciwnika w celu zniszczenia jego bazy. Tytuł oparty jest na modelu free-to-play, co oznacza, że grać można w niego za darmo. Od premiery w 2009 roku jest też stale rozwijany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

League of Legends

League of Legends