Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2015, 11:15

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

MechWarrior Online zadebiutuje w grudniu na Steamie

Studio Piranha Games poinformowało, że dostępna od kilku lat strzelanka MMO MechWarrior Online ukaże się 10 grudnia na Steamie. Obecnie projekt jest do pobrania za darmo na oficjalnej stronie.

MechWarrior Online zadebiutuje w grudniu na Steamie - ilustracja #1
MechWarrior Online w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka free-to-play z mechami
  • Deweloper: Piranha Games
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Inne: 10 grudnia gra zadebiutuje na Steamie

Od ponad dwóch lat sieciowa strzelanka MechWarrior Online dostępna jest w pełnej wersji, choć można było się nią cieszyć jeszcze wcześniej. Swego czasu pojawiły się jednak informacje, według których gra miałaby zostać porzucona, ale jak dobrze wiemy nic takiego się nie stało i nie zanosi się na to, że stanie się w najbliższym czasie. Deweloperzy poinformowali bowiem, że 10 grudnia bieżącego roku produkcja trafi na platformę Steam. Dzięki temu posunięciu tytuł być może zyska większe grono fanów, co z kolei przełoży się na jego dalszy rozwój. Czas pokaże, ale warto jeszcze wspomnieć, ze studio Piranha Games, dzień po debiucie gry w sklepie firmy Valve, zorganizuje w swojej siedzibie w Kanadzie przyjęcie, na które zostanie zaproszonych 50 członków społeczności. Jeżeli wybieracie się w tym czasie w tamte strony i jesteście zainteresowani imprezą, to musicie zgłosić się w tym miejscu.

MechWarrior Online zadebiutuje w grudniu na Steamie - ilustracja #2

MechWarrior Online to sieciowa strzelanka free-to-play z mechami w roli głównej, będąca kolejną odsłoną popularnej niegdyś serii. Podczas rozgrywki zasiadamy za sterami maszyn bojowych, które wykorzystujemy w trakcie potyczek z innymi graczami. Z biegiem czasu ulepszamy roboty, zapewniając im nowe uzbrojenie i zdolności. Produkcja dostępna jest obecnie na oficjalnej stronie.