Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2013, 12:50

autor: Sarge

MechWarrior Online oficjalnie dostępny w wersji 1.0

Za nami premiera pełnej wersji gry MechWarrior Online. Można powiedzieć, że jest to tylko symboliczne wydarzenie, bo gracze od wielu miesięcy mogli testować produkcję studia Piranha Bytes w ramach otwartej bety.

Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera pełnej wersji gry free to play MechWarrior Online. Produkcja studia Piranha Games do tej pory była dostępna jedynie w formie otwartej bety, przy której gracze spędzili łącznie miliardy godzin.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a chcielibyście wziąć udział w zabawie, powinniście najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej, skąd pobierzecie darmowego klienta gry. W produkcji studia Piranha Games jest także dostępny opcjonalny system mikropłatności.

Z okazji premiery gry MechWarrior Online opublikowano nowy zwiastun, który możecie oglądać w tej wiadomości. Co ważne, wydanie wersji 1.0 wcale nie oznacza, że twórcy spoczną na laurach. Deweloper dalej będzie pracował nad rozwijaniem swojej produkcji, wypuszczając kolejne łatki usprawniające rozgrywkę.

MechWarrior Online to swego rodzaju restart popularnej serii strzelanek science fiction, w których do walki stają ogromne mechy. Produkcja studia Piranha Bytes jest dostępna wyłącznie na PC i w tej chwili nie ma żadnych planów wydania jej na innych platformach sprzętowych. Tytuł działa na silniku CryEngine 3.