Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2013, 13:12

Grand Theft Auto V - porównanie grafiki PS3 vs Xbox 360

Zapraszamy do obejrzenia filmiku porównującego jakość oprawy wizualnej gry Grand Theft Auto V w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Uff, pierwsze godziny z Grand Theft Auto V za nami. Za Wami, mam nadzieję, że również, ale zgodnie z tradycją przygotowaliśmy filmik prezentujący grę w akcji na dostępnych platformach, czyli w tym przypadku na PlayStation 3 i Xboksie 360. W związku z upływem zaledwie jednego dnia od premiery, postaraliśmy się pokazać przynajmniej część atrakcji dostępnych na początku zabawy oraz oczywiście kilka scenek przerywnikowych wyświetlanych na silniku dzieła Rockstara.

PlayStation 3 nie miała do tej pory lekko z grami Rockstara. Wyraźnie słabsza wersja Grand Theft Auto IV i wręcz katastrofalna Red Dead Redemption spowodowały, że zapewne wielu graczy dysponujących zarówno Xboksiem 360 jak i PlayStation 3 miało lub wciąż ma przed zakupem gry nie lada dylemat. Niniejszym filmem i screenami porównawczymi postaramy się rozwiać te wątpliwości, jednak nie zamierzamy niczego sugerować. Natomiast obie wersje mają ewidentne problemy z płynnym odtwarzaniem animacji, bywa, że w zupełnie różnych momentach.

  1. Porównanie grafiki w grze Grand Theft Auto V na PlayStation 3 i Xboksie 360 - wersja HD.