Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2021, 16:30

autor: AlexB

Mass Effect: Legendary Edition - wyciek daty premiery

W jednym z singapurskich sklepów wystartowała przedsprzedaż Mass Effect: Legendary Edition. Według informacji zawartej na karcie produktu, będzie on miał swoją premierę 12 marca. Data ta pojawia się również we wpisie na Twitterze innego sklepu, który operuje w Indonezji.

Zapowiedziane w ubiegłym roku Mass Effect: Legendary Edition zanosi się na prawdziwą ucztę dla miłośników przygód komandora Sheparda i osób, które nie miały jeszcze okazji się z nimi zapoznać. Lecz konkretnie kiedy w końcu będziemy mogli położyć na tym produkcie swoje ręce? Niewykluczone, że już niedługo. Otóż w jednym z singapurskich sklepów wystartowała przedsprzedaż Mass Effect: Legendary Edition. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie sprzedawcy, pozycja będzie miała swoją premierę 12 marca tego roku.

Co istotne, data ta pojawiła się także w innym źródle. Podał ją na Twitterze operujący w Indonezji sklep GSSHOP. Wpis możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: Twitter - Mass Effect: Legendary Edition - wyciek daty premiery - wiadomość - 2021-01-11
Źródło: Twitter

Na razie jednak informacje te należy brać z dystansem. Nie zostały one bowiem oficjalne potwierdzone ani przez firmę Electronic Arts, ani studio BioWare.

  1. Strona internetowa studia BioWare
  2. Strona internetowa marki Mass Effect