Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2017, 08:50

autor: Góral

Mass Effect 2 za darmo na Originie

Kolejną grą firmy Electronic Arts rozdawaną na Originie w ramach Specjalnego Prezentu jest słynne RPG akcji Mass Effect 2 od studia BioWare.

Dwa dni temu firma Electronic Arts zdradziła datę premiery gry Mass Effect: Andromeda i najwidoczniej z tej okazji postanowiła sprawić graczom prezent, rozdając na Originie Mass Effect 2. By otrzymać darmowy egzemplarzy produkcji, wystarczy udać się do sklepu Origin i dodać tytuł do swojej biblioteki. Gra dostępna jest w ramach akcji Specjalny Prezent, więc nie musicie się martwić, że to błąd sprzedawcy czy coś w tym stylu i po dopisaniu tytułu do swojego konta będziecie mieć tam go na zawsze.

Mass Effect 2 to uznana gra RPG akcji z 2010 roku. Produkcja ukazała się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach osobistych. Podczas zabawy poznajemy dalsze losy komandora Sheparda, który musi zmierzyć się ze Żniwiarzami – wysoko rozwiniętą rasą, dążącą do zniszczenia całego życia w galaktyce.

Mass Effect 2 za darmo na Originie - ilustracja #1

Przypominamy, że za kilka tygodni (w Polsce 23 marca) na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach ukaże się czwarta odsłona cyklu Mass Effect. Mass Effect: Andromeda rozpocznie zupełnie nowy rozdział. Gracze poznają losy Sary i Scotta Rydera – członków wyprawy wysłanej sześćset lat wcześniej do galaktyki Andromedy. W związku z tym, że podczas podróży przebywali oni w stanie hibernacji, nie mają zielonego pojęcia o wydarzeniach, jakie rozegrały się w Drodze Mlecznej. Naszym celem będzie pomóc im w eksploracji galaktyki i poszukiwaniu miejsc nadających się do zasiedlenia.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 2

Mass Effect 2