Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2016, 10:21

autor: Góral

Mafia III - poznaliśmy szczegóły na temat darmowych i płatnych dodatków

Twórcy gry Mafia III ujawnili swoje plany związane z popremierowym rozwojem produkcji. Możemy liczyć na darmowe dodatki w postaci strojów, broni i wyścigów pojazdów oraz na płatne, fabularne rozszerzenia.

Studio Hangar 13 ujawniło szczegóły związane z popremierowym rozwojem gry Mafia III, która zadebiutuje 7 października bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Szczegóły opisujemy nieco dalej, ale pisząc w skrócie, dostaniemy zarówno darmowe, małe DLC, jak i większe, płatne rozszerzenia. Dostęp do nich zaklepiecie sobie inwestując w przepustkę sezonową, wycenioną na 29,99 dolarów (około 117 zł) lub nabywając wersję Deluxe, zwierającą „podstawkę” i season passa. Druga z wymienionych sprzedawana jest u rodzimych sprzedawców za około 250 zł (PC) lub 360 zł (konsole) – szczegóły znajdziecie w ramce obok.

Strój żołnierza jednym z dodatków do gry Mafia III. - Mafia III - poznaliśmy szczegóły na temat darmowych i płatnych dodatków - wiadomość - 2016-09-04
Strój żołnierza jednym z dodatków do gry Mafia III.

Darmowe dodatki

Jeżeli nie zamierzacie wydawać dodatkowych pieniędzy i zadowolicie się podstawową wersją gry, to deweloperzy dadzą Wam za darmo nowe stroje dla Lincolna. Trzydzieści dni po premierze produkcji otrzymacie również zestaw złotych broni Judge, Jury and Executioner, a oprócz tego pojawią się nowe elementy pozwalające na modyfikowanie pojazdów oraz wyścigi.

W grze Mafia III pojawią się wyścigi. - Mafia III - poznaliśmy szczegóły na temat darmowych i płatnych dodatków - wiadomość - 2016-09-04
W grze Mafia III pojawią się wyścigi.

Płatne rozszerzenia

Mafia III - poznaliśmy szczegóły na temat darmowych i płatnych dodatków - ilustracja #3

Mafia III opowie o przygodach Lincolna Clay’a – byłego żołnierza walczącego w Wietnamie, który po powrocie do Nowego Bordeaux zostaje oszukany przez włoskiego mafioso Sala Marcano. Po udanym skoku na bank bohater i jego towarzysze wpadają w pułapkę i tylko Lincolnowi udaje się wyjść z niej z życiem. By się zemścić, postanawia on stworzyć własną organizację przestępczą, w czym pomogą mu lokalni bandyci mający dość rządów Sala.

Mafia III otrzyma trzy płatne dodatki. W Faster, Baby! Lincoln połączy siły z niejaką Roxy Laveau, starając się powstrzymać skorumpowanego szeryfa, terroryzującego działaczy na rzecz praw obywatelskich. Akcja rozszerzenia rozgrywać ma się na obrzeżach Nowego Bordeaux.

Sign of the Times opowie o kolejnej przygodzie Lincolna, w której na prośbę ojca Jamesa, zmierzy się on z wyznawcami dziwnego kultu, dokonującymi rytualnych zabójstw na terenie miasta.

Ostatnim dodatkiem będzie Stones Unturned. Tym razem główny bohater trzeciej Mafii, stanie do walki ze swoim dawnym rywalem, z którym spór rozpoczął się jeszcze podczas wojny w Wietnamie. By go pokonać, Lincoln połączy siły z agentem CIA Johnem Donovanem.

Ponadto deweloperzy obiecali ekskluzywne dla posiadaczy przepustki sezonowej bronie, pojazdy, stroje i wyścigi.

Mafia III - poznaliśmy szczegóły na temat darmowych i płatnych dodatków - ilustracja #4

Ostatnia aktualizacja: 2016-09-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mafia III

Mafia III