Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2013, 19:45

Mad Max – nowy film z rozgrywki

W sieci pojawił się nowy film z rozgrywki, pochodzący z gry Mad Max, przygotowywanej przez studio Avalanche. Internet obiegły też plotki o kwietniowej premierze tytułu oraz o przygotowywanej przez dewelopera trzeciej części cyklu Just Cause, która ma ponoć zadebiutować w 2015 roku.

Mad Max zadebiutuje w przyszłym roku - Mad Max – nowy film z rozgrywki - wiadomość - 2013-11-07
Mad Max zadebiutuje w przyszłym roku

Plotki o produkcji gry opartej na licencji filmów Mad Max, za którą odpowiadać ma studia Avalanche Studios krążyły już od wielu lat. Pierwszy trailer produkcji, który zobaczyliśmy w tym roku oficjalnie potwierdził pogłoski. Mad Max pojawi się na konsolach obecnej i nadchodzącej generacji, a także komputery PC. Do tej pory, poza zamkniętymi prezentacjami, nie mieliśmy jednak zbyt dużo okazji, by zobaczyć grę w akcji. Serwis DSOGaming zwrócił uwagę na to, że w rosyjskojęzycznym kanale zoneofgamesru w serwisie YouTube, pojawił się nieoficjalny film, który nagrany został podczas demonstracji gry. W przeciwieństwie do dobrze zmontowanych zwiastunów producenta, pokazuje on realną rozgrywkę. Choć fragment jest dość kroki możemy zobaczyć w akcji walkę oraz jazdę samochodem.

Sieć obiegły również po raz kolejny plotki o trzeciej części serii Just Cause. Serwisy branżowe zwracają uwagę na portfolio Christofera Sundberga, fundatora Avalanche Studios, które zamieszczone jest w jego profilu na portalu LinkedIn. Wiemy już, że pierwszą z dwóch niezapowiedzianych produkcji, które w nim widnieją, jest Mad Max. Wskazuje na to planowana premiera w 2014 roku, która dodatkowo jest tutaj dokładnie sprecyzowana na miesiąc kwiecień. Drugi tytuł to sandboksowa gra akcji, powstająca we współpracy ze Square Enix (wydawcą poprzednich części Just Cause), przeznaczona na systemy nowej generacji. Wszystko w tym przypadku wskazuje więc na trzecią część popularnego cyklu. Według planów dewelopera gra pojawi się w czerwcu 2015 roku.

Fragment portfolio Sundberga. Pierwszą grą jest Mad Max, druga to najprawdopodobniej Just Cause 3 - Mad Max – nowy film z rozgrywki - wiadomość - 2013-11-07
Fragment portfolio Sundberga. Pierwszą grą jest Mad Max, druga to najprawdopodobniej Just Cause 3
  1. Widzieliśmy grę Mad Max - sandbox postapo od twórców Just Cause
  2. Oficjalna strona internetowa gry Mad Max