Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 września 2014, 17:00

autor: Draug

Lords of the Fallen przedpremierowo na GRYOffline.pl – zarejestruj się na naszą imprezę!

Drugą główną atrakcją na GRYOffline będzie przedpremierowy pokaz Lords of the Fallen – prezentacja polskiej gry RPG akcji zostanie poprowadzona przez jednego z producentów ze studia CI Games. Zapraszamy do rejestracji na naszą bezpłatną imprezę, która odbędzie się 18 października w Krakowie.

Harkin też wybiera się na GRYOffline. - Lords of the Fallen przedpremierowo na GRYOffline.pl – zarejestruj się na naszą imprezę! - wiadomość - 2014-09-26
Harkin też wybiera się na GRYOffline.

Gdzie i kiedy?

Tegoroczna impreza GRYOffline.pl odbędzie się w sobotę, 18 października 2014 roku, jak zawsze w klubie Prominent, w Krakowie przy ulicy Kamiennej 17. Wstęp na GRYOffline.pl 2014 jest bezpłatny, jednak będą go mieć wyłącznie pełnoletnie osoby znajdujące się na liście gości (szczegóły rejestracji znajdziecie poniżej).

Atrakcje

Drugą z głównych atrakcji naszej imprezy będzie przedpremierowy pokaz Lords of the Fallen, poprowadzony przez jednego z producentów ze studia CI Games. Prezentacja dołącza do atrakcji, o której pisaliśmy w tamtym tygodniu, czyli możliwości zagrania w symulator wojenny War Thunder z wykorzystaniem okularów do rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift.

Drugą – obok War Thundera z Oculus Riftem – główną atrakcją na GRYOffline będzie pokaz gry Lords of the Fallen. - Lords of the Fallen przedpremierowo na GRYOffline.pl – zarejestruj się na naszą imprezę! - wiadomość - 2014-09-26
Drugą – obok War Thundera z Oculus Riftem – główną atrakcją na GRYOffline będzie pokaz gry Lords of the Fallen.

Rejestracja

Aby zgłosić chęć udziału w imprezie, wystarczy do 1 października 2014 roku (środa) wysłać e-maila pod adres [email protected] z tematem GRYOffline.pl 2014. Mail powinien zawierać:

  • dokładną ksywkę z serwisu gry-online.pl;
  • w przypadku rejestracji osoby towarzyszącej, niezbędne jest również podanie jej ksywki z serwisu gry-online.pl;
  • akceptujemy zgłoszenia wyłącznie osób pełnoletnich!

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla posiadaczy Abonamentów Premium z aktywną opcją VIP przygotowaliśmy 20 dodatkowych miejsc. Prosimy umieścić informację o posiadanej opcji VIP w mailu ze zgłoszeniem.

10 października będziemy rozsyłać potwierdzenia uczestnictwa w imprezie. Aby trafić na listę gości, niezbędne będzie udzielenie odpowiedzi na otrzymane potwierdzenie nie później niż 15 października o godzinie 12:00.