Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2014, 17:07

autor: Góral

Dota 2 otrzymała dużą aktualizację Rekindling Soul (patch 6.82)

Twórcy gry Dota 2 udostępnili dużą aktualizację, która wprowadziła pewne zmiany w balansie rozgrywki. Przemodelowano także mapę, usprawnień doczekali się bohaterowie i przedmioty, a poza tym dodano Bounty Rune.

Dota 2 otrzymała dużą aktualizację Rekindling Soul (patch 6.82) - ilustracja #1

Popularna MOBA Dota 2 od studia Valve otrzymała aktualizację Rekindling Soul (patch 6.82), wnoszącą do zabawy szereg mniejszych i większych zmian, wpływających m.in. na balans rozgrywki. Jedną z najważniejszych jest Bounty Rune. Co dwie minuty na mapie pojawiają się dwie runy, z których jedna to właśnie Boutny Rune, sprawiająca, że uzyskuje się większą ilość złota (50 + 2 / min.) i doświadczenia (50 + 5 / min.). To jednak nie wszystko, gdyż zmiany wprowadzono również w układzie mapy oraz postaciach, w tym Phantom Lancer i Bloodseeker, którzy doczekali się największych poprawek – zmieniających ich umiejętności i nie tylko. Kilka pozostałych nowości znajdziecie poniżej, a po dokładną rozpiskę patcha odsyłam na dedykowaną stronę aktualizacji Rekindling Soul.

Wybrane nowinki patcha 6.82:

  • nowy przedmiot Crimson Guard i zmiany w pozostałych;
  • Aegis trwa pięć zamiast sześciu minut;
  • Shadow Fiend otrzymał nowy wygląd;
  • przerobione niektóre umiejętności oraz system zadawania obrażeń;
  • resetowanie cooldown fortyfikacji przy utracie wieży Tier 1;
  • zmiany w interfejsie.

Jednocześnie poinformowano, że w tym roku nie odbędzie się wydarzenie znane jako Diretide, nawiązujące do święta Halloween. Twórcy wytłumaczyli ten fakt w bardzo prosty sposób – obecnie trwają prace nad kolejnymi aktualizacjami, w tym jedną dużą, która zostanie udostępniona na początku przyszłego roku. By dotrzymać tego terminu deweloperzy nie mogą sobie pozwolić na przerwę, związaną z przygotowaniem Diretide. Krótko pisząc, coś za coś.

Dota 2 - patch 6.82 wprowadził zmiany na mapie. - Dota 2 otrzymała dużą aktualizację Rekindling Soul (patch 6.82) - wiadomość - 2014-09-26
Dota 2 - patch 6.82 wprowadził zmiany na mapie.