Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2011, 09:25

autor: Sarge

Little Big Bunch kolejną paczką gier niezależnych za niemal dowolną kwotę

Ruszyła akcja Little Big Bunch, w ramach której za niemal dowolną kwotę możecie nabyć pakiet gier niezależnych. W ofercie znalazło się pięć tytułów, w tym m.in.: Explodemon, Oddworld: Munch's Oddysee, czy Serious Sam Double D.

W sieci pojawiła się paczka gier niezależnych Little Big Bunch, którą możemy zakupić za niewielkie pieniądze. Jest to kolejna tego typu inicjatywa, których w ostatnim czasie namnożyło się sporo.

O ile w przypadku Humble Indie Bundle gracze sami mogą zdecydować, ile pieniędzy chcą wpłacić, tak tutaj musi to być przynajmniej 1,50 euro (ok. 7 złotych). Część pieniędzy przeznaczana jest na potrzeby organizacji charytatywnej Games Aid. Sami możemy zdecydować, ile wygospodarujemy dla tej instytucji, a jaką część kwoty oddamy deweloperom.

Little Big Bunch kolejną paczką gier niezależnych za niemal dowolną kwotę - ilustracja #1
Explodemon

W ofercie znalazło się pięć ciekawych gier (obok tytułów znajdziecie informację o zabezpieczeniach):

  1. Explodemon (bez zabezpieczeń DRM);
  2. Frozen Synapse (bez zabezpieczeń DRM);
  3. New Star Soccer 5 (klucz aktywacyjny);
  4. Oddworld: Munch’s Oddysee (bez zabezpieczeń DRM);
  5. Serious Sam Double D (DRM, Steamworks).

Na oficjalnej stronie nie podano informacji, kiedy zakończy się akcja – jeśli zatem interesują Was oferowane produkcje, warto jak najszybciej wziąć w niej udział. Jedynym wymogiem jest założenie konta w serwisie Get Games. Proces rejestracji rozpocznie się automatycznie przy próbie zakupu paczki.

  1. Oficjalna strona Little Big Bunch