Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2022, 11:43

Lista wyborów dialogowych z Cyberpunk 2077 na jednym obrazku

Wiemy już, która ścieżka w grze Cyberpunk 2077 prawdopodobnie obfituje w najwięcej unikalnych dialogów. Pod tym względem dominuje droga Korpo.

W SKRÓCIE:
  • Gracz zestawił unikalne dialogi z Cyberpunka 2077.
  • Według niego ścieżka życiowa Korpo obfituje w najwięcej specjalnych linijek.
  • Lista ta bazuje na danych ze strony Cyberpunk Wiki.

Na samym początku zabawy Cyberpunk 2077 oferuje graczom trzy ścieżki życiowe: Punka, Nomada oraz Korpo. Wybór ten wpływa na niektóre misje oraz kwestie dialogowe, jakimi dysponuje nasza postać. Nic więc dziwnego, że wielu graczy zaczęło zastanawiać się, która ze ścieżek oferuje najwięcej unikalnych linijek tekstu.

Jeden z fanów gry CD Projekt RED postanowił zebrać specjalne opcje dialogowe każdej ścieżki i porównać je ze sobą. Efektem jest imponujące zestawienie, prezentujące dziesiątki wariantów rozmów zależnych od pochodzenia V. Daje ono przy tym prawdopodobną odpowiedź na wcześniejsze pytanie.

Lista wyborów dialogowych z Cyberpunk 2077 na jednym obrazku - ilustracja #1
Źródło: Reddit

Z porównania zamieszczonego na Reddicie wynika, że najwięcej specjalnych dialogów otrzymamy grając Korpo. Wygląda na to, że to właśnie ta ścieżka życiowa oferuje najbardziej unikalne doświadczenie. Jeśli jeszcze jej nie przetestowaliście, to być może warto dać jej szansę. Na pewno nie zabraknie Wam wtedy okazji do pochwalenia się swoim pochodzeniem.

W tym miejscu warto jednak wspomnieć, że lista nie jest kompletna. Użytkownik Reddita stworzył ją, korzystając ze strony Cyberpunk Wiki. Niestety nie znajdziemy na niej absolutnie wszystkich dialogów zależnych od pochodzenia. Zestawienie daje nam jednak pewien ogólny wgląd w to, jak wyglądają różnice pomiędzy poszczególnymi ścieżkami życiowymi w Cyberpunku 2077. Ponadto to pierwsze tego rodzaju porównanie i jego stworzenie niewątpliwie wymagało sporo pracy.