Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 2 października 2003, 12:12

Lionheart PL - premiera

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Dla wszystkich miłośników gier RPG mamy wspaniałą wiadomość! Długo oczekiwana gra Lionheart w dniu dzisiejszym trafiła na półki sklepowe w całym kraju! Lionheart to najnowsze dzieło mistrzów gatunku cRPG - twórców takich przebojów, jak Fallout, Baldur's Gate, czy Icewind Dale.

Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości XVI-wiecznej Europy, którą 400 lat wcześniej wstrząsnął potężny kataklizm. W wyniku tego świat został opanowany przez magię i istoty nadprzyrodzone. Równocześnie z magią rozwija się jednak technika i to my musimy zdecydować, czy rzucić się w wir przygody jako osoba władająca potężnymi czarami, czy też ktoś, komu nieobce są najnowsze wynalazki.

Polska edycja gry jest pod wieloma względami wyjątkowa. Po pierwsze gra została wydana w wersji dwujęzycznej! Po zainstalowaniu to gracz decyduje, czy chce zagrać w wersję angielską, czy też polską kinową wersją językową! Co więcej polscy gracze za darmo otrzymują materiały z płatnego bonus CD! Jest to m.in. dodatkowy poziom, nowe uzbrojenie, czary i dodatkowe potwory. W pudełku z grą znajdziemy także przydatną kartę pomocy podręcznej. Gra Lionheart została wydana na 2 płytach CD i w cenie 99.90 PLN.