Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2017, 11:39

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Life of Black Tiger - prawdopodobnie najbrzydsza gra na PS4 doczekała się okropnego zwiastuna

Być może w ostatnich dniach natrafiliście na głośny zwiastun gry Life of Black Tiger na konsolę PlayStation 4. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji go zobaczyć, to czym prędzej zajrzyjcie do rozwinięcia wiadomości.

Na kanale PlayStation opublikowano ostatnio zwiastun, który odbił się szerokim echem wśród fanów konsoli PlayStation 4 i nie tylko. Niestety nie chodzi o nową, świetnie zapowiadającą się produkcję, a o tytuł mobilny, z niewiadomych powodów zmierzający na najnowsze urządzenie do grania firmy Sony. Mowa o Life of Black Tiger, czyli czymś takim:

Life of Black Tiger w skrócie:
  • gra akcji od studia 1Games;
  • ukazała się najpierw na urządzeniach mobilnych, a wiosną bieżącego roku pojawi się na PlayStation 4;
  • opowiada o przygodach porzuconego przez rodziców czarnego tygrysa.

Tytuł ma się ukazać na PlayStation 4 wiosną bieżącego roku, ale powyższy zwiastun raczej nie nastraja pozytywnie i przez wiele osób został już ochrzczony mianem najgorszego tego typu materiału w historii. Produkcja raczej nie podbije serc graczy konsolowych, aczkolwiek wersja mobilna zbiera całkiem pochlebne opinie i jest darmowa, więc jeżeli chcecie się pobawić w tygrysa bez ryzykowania swoich pieniędzy, to udajcie się do sklepów Google Play i App Store.

Co ciekawe, Life of Black Tiger posiada fabułę. Gra opowiada bowiem o tygrysie, który jest cały czarny. Jego dziwne umaszczenie sprawiło, że rodzice go porzucili i teraz zwierzak musi walczyć o przetrwanie, jednocześnie starając się udowodnić swoją miłość do rodziny.

Life of Black Tiger miss piękności raczej nie zostanie. - Life of Black Tiger - prawdopodobnie najbrzydsza gra na PS4 doczekała się okropnego zwiastuna - wiadomość - 2017-01-14
Life of Black Tiger miss piękności raczej nie zostanie.

Zabawa polega przede wszystkim na polowaniu i walce z rozmaitymi przeciwnikami. Na naszej drodze stają bowiem rozmaite stworzenia – od małych ryb, przez żyrafy, krokodyle, aż po słonie. Dodatkowo podczas przygody musimy zmierzyć się także z ludźmi.

Swoją drogą nie jest to pierwsza tego typu pozycja w dorobku studia 1Games, które spłodziło wcześniej takie tytuły jak Life Of Leopard czy też Life Of Wolf. Tak czy siak, na Life of Black Tiger w wersji na PlayStation 4 raczej nie czekamy, ale zwiastun warto obejrzeć, chociażby dla poprawy humoru.