Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2021, 10:14

Letni Festiwal Gier Steam odbędzie się w czerwcu 2021

Valve podało dokładną datę rozpoczęcia i zakończenia letniego Festiwalu Gier Steam. Następna możliwość sprawdzenia niewydanych tytułów pojawi się w czerwcu tego roku.

W SKRÓCIE:
  1. Valve podało dokładną datę następnego Festiwalu Gier Steam.
  2. Zaplanowano go na czerwiec tego roku.

Steam Game Festival powróci w czerwcu tego roku. Niecałe dwa tygodnie po zakończeniu zimowej edycji, Valve uaktualniło dokumenty kierowane do swoich partnerów, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnej edycji.

W nich pojawia się konkretna data - 16-22 czerwca 2021 roku. W tych dniach odbywać będzie się letnia edycja Festiwalu, w trakcie którego twórcy gier będą mogli zaprezentować swoje produkcje i oddać graczom wersje demonstracyjne, które dostępne będą podczas trwania wydarzenia.

Tym razem Valve wyraźnie zaznaczyło, że powoła specjalny zespół kuratorów, który wybierze wersje demonstracyjne gier promowane na stronie głównej po rozpoczęciu Festiwalu Steam. Oczywiście poza możliwością osobistego sprawdzenia niewydanych gier pojawią się także transmisje deweloperów, którzy opowiedzą o swoich tytułach. Istnieje także szansa, że impreza połączona zostanie z Letnią Wyprzedażą Steam.

  1. Oficjalna strona sklepu Steam