Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2015, 11:48

autor: luckie

LEGO Worlds otrzymało tryb split-screen

Najnowsza aktualizacja do LEGO Worlds wprowadza dwuosobowy tryb kooperacji z podzielonym ekranem. Oprócz tego dodaje kolejne klocki, postaci, stwory, pojazdy, przedmioty oraz broń. Patch dostępny jest w wersji beta na Steamie.

Od teraz w LEGO Worlds da się grać we dwójkę przy jednym komputerze - LEGO Worlds otrzymało tryb split-screen - wiadomość - 2015-12-18
Od teraz w LEGO Worlds da się grać we dwójkę przy jednym komputerze

Pamiętacie zapowiedzianego parę miesięcy temu Minecrafta w świecie klocków LEGO, dostępnego w ramach Steam Early Access? Studio Traveller’s Tales wypuściło właśnie czwartą aktualizację do gry LEGO Worlds. Przede wszystkim wprowadza ona dwuosobowy tryb kooperacji z podzielonym ekranem. Aby dodać (lub usunąć) drugiego gracza do trwającej rozgrywki, wystarczy wcisnąć przycisk F2 – oczywiście należy pamiętać o uprzednim podłączeniu drugiego kontrolera. Ponadto aktualizacja dodaje kilkadziesiąt nowych klocków, z których pomysłowi gracze na pewno stworzą coś niesamowitego. Nie zabrakło też kolejnych postaci, stworów, pojazdów, przedmiotów, a także nowej broni, o której powiedziano, że jest „doskonałym uzupełnieniem trybu split-screen i doda jeszcze więcej kolorytu do Waszych światów”.

W najświeższej aktualizacji twórcy zaoferowali graczom garść nowych klocków - LEGO Worlds otrzymało tryb split-screen - wiadomość - 2015-12-18
W najświeższej aktualizacji twórcy zaoferowali graczom garść nowych klocków

Warto podkreślić, że aktualizacja nr 4 jest tymczasowo dostępna w wersji beta. Aby ją pobrać, należy otworzyć właściwości gry LEGO Worlds w Bibliotece Steama, w zakładce Beta wybrać stosowną wersję, a na koniec otworzyć zakładkę Lokalne pliki i sprawdzić spójność plików gry. W ten sam sposób można powrócić do wersji sprzed aktualizacji. W pełni gotowy patch powinien pojawić się niedługo po przerwie świątecznej.

Więcej na temat nowości w nowej aktualizacji oraz listę zmian i poprawek znajdziecie w tym miejscu.

  1. LEGO Worlds we wczesnym dostępie na Steamie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Worlds

LEGO Worlds