Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2014, 13:04

LEGO Przygoda gra wideo debiutuje w Polsce

Dzisiaj debiutuje LEGO Przygoda gra wideo, czyli komputerowa adaptacja filmu LEGO Przygoda. Obie produkcje ukazują się u nas w tym samym dniu. Tytuł dystrybuuje w Polsce firma Cenega, która przygotowała kinową lokalizację gry. LEGO Przygoda gra wideo ukazuje się na naszym rynku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360.

LEGO Przygoda gra wideo:
  • Producent: Traveller's Tales.
  • Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment.
  • Gatunek: humorystyczna gra akcji.
  • Platformy: PC, X360, XONE, PS3, PS4, PSV, 3DS, WiiU.
  • Premiera: 7 lutego 2014 roku.

Brytyjskie studio Traveller's Tales wypuściło dzisiaj swój najnowszy produkt, tradycyjnie już nawiązujący do popularnych klocków LEGO. Premiera LEGO Przygoda gra wideo odbywa się tego samego dnia, co debiut filmu LEGO Przygoda, stanowiącego podstawę dla komputerowej ekranizacji. Jak poinformował polski wydawca, firma Cenega, tytuł dostępny jest na naszym rynku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita i Xbox 360 w wersji pudełkowej i cyfrowej. Gra ukaże się na Xboksie One w momencie oficjalnej premiery sprzętu w Polsce. Warto dodać, że LEGO Przygoda gra wideo zostało wydane z polskim, kinowym tłumaczeniem, i możliwością przełączenia na wersję w pełni angielską.

Firma Traveller's Tales od lat specjalizuje się w produkcjach sygnowanych marką popularnych duńskich klocków. Podobnie jak niektóre poprzednie tytuły, LEGO Przygoda gra wideo oparta została na filmie kinowym. Znając styl brytyjskiego dewelopera należy spodziewać się, że w grze znajdą się proste łamigłówki, angażujące walki z przeciwnikami, a także spora dawka lekkiego humoru.

LEGO Przygoda gra wideo debiutuje w Polsce - ilustracja #2LEGO: Przygoda jest filmem animowanym, na podstawie którego stworzono grę komputerową, a obie produkcje debiutują dzisiaj na polskim rynku. LEGO: Przygoda opowiada historię Emeta, czyli zwyczajnej, przestrzegającej zasad i zupełnie przeciętnej figurki LEGO, która zostaje przypadkowo wzięta za postać mogącą ocalić świat. Emet jest na to oczywiście kompletnie nieprzygotowany, co doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Z tą samą historią i postaciami będziemy mieć do czynienia również w grze.