Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 05:02

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy z nowym zwiastunem i wersją demonstracyjną na PS4

Podczas konferencji firmy Sony na targach E3 2016 zaprezentowano nowy zwiastun gry LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Dla posiadaczy konsoli PlayStation 4 udostępniono również wersję demonstracyjną tej produkcji.

Do premiery LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy pozostały już zaledwie dwa tygodnie. Z tej okazji podczas konferencji firmy Sony na targach E3 2016 zaprezentowano kolejny zwiastun gry, tradycyjnie przedstawiający sceny z filmu, okraszone dozą humoru. Dodatkowo ujawniono, że już teraz można ściągnąć wersję demonstracyjną tej produkcji na PlayStation 4. Demo pozwoli nam na rozegranie epizodu, w którym Rey, Finn oraz BB-8 uciekają z planety Jakku, wdają się w pojedynki na blastery ze szturmowcami, a nawet siadają za sterami kultowego Sokoła Millenium. Co ciekawe, wersja próbna, ważąca 1.1 GB, na razie nie jest dostępna na innych platformach.

W wersji demonstracyjnej produkcji studia Traveller's Tales będziemy mieli okazję wcielić się w Rey, Finna oraz BB-8. - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy z nowym zwiastunem i wersją demonstracyjną na PS4 - wiadomość - 2016-06-14
W wersji demonstracyjnej produkcji studia Traveller's Tales będziemy mieli okazję wcielić się w Rey, Finna oraz BB-8.
  1. Oglądajcie z nami konferencję Sony na E3 2016
  2. Graliśmy w LEGO Star Wars: The Force Awakens - „dycha” za sam humor

Ostatnia aktualizacja: 2016-06-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy