Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2014, 09:04

autor: Orbech

LEGO Batman 3: Poza Gotham – szczegóły przepustki sezonowej

Studio Traveller’s Tales i firma Warner Bros. Interactive Entertainment ujawniły szczegóły przepustki sezonowej do gry LEGO Batman 3: Poza Gotham. Łącznie ukaże się sześć DLC, które rozszerzą zawartość tytułu o nowe postacie, pojazdy, misje i osiągnięcia. Pierwsze trzy dodatki zadebiutują w dniu premiery gry.

Studio Traveller’s Tales idzie z duchem czasu. LEGO Batman 3: Poza Gotham będzie pierwszą grą z cyklu zawierającą Season Pass. - LEGO Batman 3: Poza Gotham – znamy szczegóły przepustki sezonowej - wiadomość - 2014-09-10
Studio Traveller’s Tales idzie z duchem czasu. LEGO Batman 3: Poza Gotham będzie pierwszą grą z cyklu zawierającą Season Pass.

Gra LEGO Batman 3: Poza Gotham będzie pierwszą odsłoną z klockowej serii, która otrzyma przepustkę sezonową. Studio Traveller’s Tales ujawniło, że do tytułu pojawi się w sumie sześć dodatków dodających nowych bohaterów (łącznie 40), pojazdy, unikalne misje oraz osiągnięcia. Pierwsze trzy rozszerzenia nazywające się The Dark Knight Pack, Man of Steel Pack i Batman 75th Anniversary Pack pojawią się jeszcze w dniu premiery gry, czyli 14 listopada. Season Pass ma kosztować 12,79 funtów (około 65 zł). Oczywiście każdy dodatek będzie można kupić osobno w cenie 2,55 funtów (około 13 zł). Przepustkę nabędą gracze na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, Xboksie One oraz komputerach osobistych. DLC nie będą dostępne na konsolach firmy Nintendo i PlayStation Vita.

  • The Dark Knight Pack – zawiera unikalną misję, która rekonstruuje scenę pościgu z filmu Mroczny Rycerz oraz nowe postacie, którymi są: Gordon, Joker, Bane i Catwoman.
  • Man of Steel Pack – w tym dodatku wcielimy się w rodziców Supermana, którzy spróbują ocalić swoje dziecko wysyłając je na Ziemię. Nowi bohaterowie to Jor-El, Lara oraz ich robot, Kelex.
  • Batman 75th Anniversary Pack – zaoferuje możliwość zagrania Jokerem i Harley Quinn, a także różnymi wersjami Batmana z dawnych lat.

Informacje na temat pozostałych trzech dodatków poznamy w niedalekiej przyszłości.

LEGO Batman 3: Poza Gotham będzie kolejną częścią popularnej serii gier zręcznościowo-przygodowych z klockami LEGO w roli głównej. Po raz trzeci w cyklu trafimy do uniwersum dobrze znanego z komiksów DC i znów wcielimy się w Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i złoczyńców. Tym razem jednak udamy się w przestrzeń kosmiczną, zwiedzając wiele fantastycznych i obcych planet.

Historia opowiedziana w grze skupi się na Lidze Sprawiedliwych, która połączy siły z Człowiekiem-Nietoperzem, a także wieloma superłotrami, by powstrzymać zagładę Ziemi. Brainiac, arcywróg Supermana, zmniejszył planetę za pomocą pierścieni wykradzionych Zielonym Latarniom i dołączył ją do swojej osobliwej kolekcji trofeów.