Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lutego 2020, 15:26

autor: Vergil

LEGO Assassin's Creed – imponujące dzieła fana serii

Jeden z użytkowników forum Reddit pochwalił się swoimi imponującymi dziełami przedstawiającymi „klockowe wcielenia” bohaterów serii Assassin’s Creed. LEGO Bayek, LEGO Ezio Auditore czy LEGO Jacob Frye prezentują się znakomicie.

Choć mogłoby się wydawać, że marka Assassin’s Creed niedługo zacznie wyskakiwać nam z lodówek, są jeszcze obszary, na których nie zaznaczyła ona swojej obecności. Ezio Auditore i spółka nie doczekali się na przykład własnej linii klocków LEGO. Dla jednego z fanów serii nie stanowiło to jednak przeszkody, by przygotować własne „klockowe wcielenia” Asasynów, czym pochwalił się na łamach forum Reddit.

LEGO Bayek prawie jak żywy. - LEGO Assassins Creed – imponujące dzieła fana serii - wiadomość - 2020-02-11
LEGO Bayek prawie jak żywy.

Użytkownik podpisujący się jako Blurghios prezentuje swoje klockowe dzieła od blisko roku. Wśród nich znajdziemy między innymi Connora Kenwaya z Assassin’s Creed III, Ezio Auditore z Assassin’s Creed: Revelations, Jacoba Frye’a z Assassin’s Creed: Syndicate czy wreszcie Bayeka z Siwy, w którego możemy wcielić się w Assassin’s Creed Origins.

Ponadto autor chętnie dzieli się z zainteresowanymi konkretami na temat tego, w jaki sposób przygotowuje kostiumy dla postaci. Jak nietrudno się domyślić, wiele elementów ubioru poszczególnych postaci musi przygotować od podstaw. Zdarzają się jednak wyjątki, jak choćby kaptur Ezio, który jest „standardowym kapturem LEGO” z kilkoma modyfikacjami wprowadzonymi, by pasował do reszty ubioru.

Poszczególne elementy kostiumów postaci autor przygotowuje od podstaw lub modyfikuje dostępne elementy. - LEGO Assassins Creed – imponujące dzieła fana serii - wiadomość - 2020-02-11
Poszczególne elementy kostiumów postaci autor przygotowuje od podstaw lub modyfikuje dostępne elementy.

Warto dodać, że na serii Assassin’s Creed nie kończy się obszar zainteresowań utalentowanego twórcy. Na forum Reddit można znaleźć fotografie przedstawiające między innymi jego wizje LEGO Spider-Mana, LEGO Wraith z Apex Legends, LEGO Cala Kestisa, czyli głównego bohatera gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon, oraz LEGO Solid Snake’a z cyklu Metal Gear Solid.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Assassin’s Creed
  2. Dzieła Blurghiosa na łamach forum Reddit
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.