Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2011, 12:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Łatka dodająca T-Mobile Ekstraklasę do gry FIFA 12 dostępna na PC i konsolach

Od początku tygodnia w sieci dostępna jest fanowska aktualizacja dodająca T-Mobile Ekstraklasę do gry FIFA 12. Teraz pojawił się sposób, by w pełni oryginalne polskie drużyny mogli wprowadzić także posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Na początku tygodnia grupa fanów z serwisu FIFA Polonia udostępniła łatkę wprowadzającą T-Mobile Ekstraklasę do pecetowej wersji gry FIFA 12. Teraz okazuje się, że z użytecznego patcha mogą skorzystać także posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Jak wiadomo, FIFA 12 została pozbawiona licencji T-Mobile Ekstraklasy, wobec czego wszystkie zespoły wchodzące w skład naszej ligi zostały pozbawione oryginalnych koszulek, herbów, sponsorów i nazw. Fanowska aktualizacja wprowadza te elementy, dzięki czemu biorąc udział w rodzimych rozgrywkach znowu możemy się poczuć jak na prawdziwych boiskach w Polsce.

Aby T-Mobile Ekstraklasa w pełni pojawiła się w konsolowej edycji najnowszej produkcji studia EA Canada, należy podjąć następujące kroki (cały proces został też zaprezentowany na powyższym filmie):

  1. zalogować się na stronie EA SPORTS Football;
  2. przejść do działu Creation Center i wybrać opcję „Więcej turniejów”;
  3. zaznaczyć turniej o nazwie „Ekstraklasa” od użytkownika dvpl;
  4. uruchomić grę na konsoli i wybrać opcję „Konfiguracja gry”, a następnie „Centrum tworzenia”;
  5. w zakładce „Turnieje” pobrać i podmienić wszystkie kluby.

Tak zaktualizowanymi drużynami możemy zagrać w meczach towarzyskich, trybach Turnieju oraz Zostań Gwiazdą, a także w nierankingowych potyczkach online. Z kolei użytkownicy pecetów stosowną łatkę pobiorą z tego adresu. Patch wystarczy zainstalować do głównego katalogu gry.

  1. Pobierz T-Mobile Ekstraklasa Patch do pecetowej wersji gry FIFA 12