Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2011, 10:30

autor: Kono

Konkurs Battlefield 3 na serwerze gry-online.pl | G4G.pl. Wygraj 6-miesięczny abonament MayClub

W najbliższy poniedziałek odbędzie się konkurs, w którym wszystkie osoby grające w pecetową wersję Battlefield 3 będą mogły wygrać trzy 6-miesięczne abonamenty Mayclub. Aby zdobyć nagrody będziecie musieli uwiecznić śmieszne momenty z udziałem redaktorów serwisów gry-online.pl i gameplay.pl.

Mamy znakomitą wiadomość dla wszystkich osób namiętnie grających w pecetową edycję Battlefield 3. 21 listopada na serwerze Gry-OnLine.pl | G4G.pl zorganizowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będą 3 abonamenty Mayclub na 6 miesięcy.

Konkurs Battlefield 3 na serwerze gry-online.pl | G4G.pl. Wygraj 6-miesięczny abonament MayClub - ilustracja #1

Organizacja zabawy będzie następująca:

  • na serwer zostanie nałożone hasło, ale jednocześnie pozostanie on rankingowy,
  • po obu stronach w pierwszej kolejności miejsca zajmą redaktorzy gry-gnline i autorzy gameplay.pl,
  • liczba miejsc będzie ograniczona,
  • rozegrane zostaną 3 mapy, na każdej 2 rundy. Nazwy map pozostaną tajemnicą do ostatniej chwili,
  • hasło zostanie ujawnione na forum w tym wątku oraz na profilu Gry-Online na Facebooku o godzinie 20:00.

Konkurs polegać będzie na zrobieniu screena w trakcie rozgrywki i zamieszczeniu go tego samego dnia w tym wątku. Warunkiem udziału w konkursie jest zamieszczenie obrazka przedstawiającego śmieszne momenty z udziałem redaktorów. Aby ułatwić Wam zadanie, lista nicków autorów zostanie podana również w oficjalnym wątku na forum.

Każdy uczestnik może zamieścić tylko jeden screen. Autorzy trzech najlepszych ujęć zostaną wyłonieni przez specjalnie powołaną komisję. Nagrodami w konkursie są abonamenty Mayclub na 6 miesięcy. Lista zwycięzców zostanie podana maksymalnie 48h po zakończeniu zabawy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3