Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2012, 12:48

autor: Hed

Kojima pokazał pecetową wersję Metal Gear Rising: Revengeance

Hideo Kojima pokazał zdjęcie osoby grającej w pecetową wersję Metal Gear Rising: Revengeance, gry, która oficjalnie ma pojawić się tylko na Xboksie 360 i PlayStation 3. Do tej pory Konami nie skomentowało tego wydarzenia, ale wcześniej zapewniało, że weźmie pod uwagę możliwość przeniesienia produkcji na komputery.

Pecetowa wersja Metal Gear Rising: Revengeance istnieje. Czy dostaną ją inni gracze? - Kojima pokazał pecetową wersję Metal Gear Rising: Revengeance - wiadomość - 2012-12-30
Pecetowa wersja Metal Gear Rising: Revengeance istnieje. Czy dostaną ją inni gracze?

Hideo Kojima opublikował zdjęcie, na którym widać osobę grającą w Metal Gear Rising: Revengeance na komputerze PC przy pomocy pada z Xboksa 360. Jest to o tyle ciekawe, że do tej pory firma Konami nie potwierdziła, czy przeniesie na pecety produkcję tworzoną przez Platinum Games. Wydawca przyznał kilka miesięcy temu, że rozważała taką opcję. Wygląda na to, że ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęto, ale sam Metal Gear Rising działa już na tej platformie.

Zdjęcie zostało zrobione, żeby pokazać strój Cyborga dla głównego bohatera Metal Gear Rising: Revengeance, jaki znajdzie się w specjalnej, limitowanej wersji gry. Kojima jest znany z różnych żartów, ale ta fotografia raczej nie jest jednym z nich. Korekado Yuji, producent z Kojima Productions, potwierdził, że test odbył się na pecetach. Pytanie brzmi: co dalej? Konami nie skomentowało jeszcze całej sytuacji, więc nie wiemy, czy gra ostatecznie trafi na komputery.

Posiadacze pecetów pewnie pamiętają, że seria Metal Gear niezbyt często pojawiała się na ich ulubionej platformie. Pecety dostały tylko dwie pierwsze części Metal Gear Solid w specjalnych wersjach, wydawanych kilkanaście miesięcy po odpowiednikach konsolowych. Warto też dodać, że studio Platinum Games, które tworzy grę, do tej pory koncentrowało się tylko i wyłącznie na konsolach. Deweloper jest znany z gier MadWorld, Bayonetta, czy Anarchy Reigns.

  1. Oficjalna strona Metal Gear Rising: Revengeance

Ostatnia aktualizacja: 2012-12-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.