Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 grudnia 2012, 12:35

autor: sathorn

Aliens: Colonial Marines, DMC: Devil May Cry i inne - najciekawsze trailery 24.12 - 30.12

Twórcy gier wideo, podobnie jak większość z nas, mają w tej chwili wolne. Widać to wyraźnie po ilości ukazujących się zwiastunów. Na szczęście nie pozostawiono nas zupełnie na lodzie i w minionym tygodniu kilka nowych filmików ujrzało światło dzienne. Zapraszam na przegląd najciekawszych z wyjątkowo nielicznych trailerów ubiegłego tygodnia!

Aliens: Colonial Marines budziło wielkie nadzieje w branży i wśród graczy do czasu, kiedy pierwsi dziennikarze zobaczyli ten tytuł w akcji. Parę niezbyt entuazjastycznych zapowiedzi i średnich zwiastunów pogrążyły „hype” na tę produkcję. Miejmy nadzieję, że Aliens: Colonial Marines nas zaskoczy.

Firma Ninja Theory, odpowiadająca za produkcję DMC: Devil May Cry, postanowiła chyba wykorzystać pustki, jakie panują w świecie wirtualnej rozrywki podczas przerwy świątecznej i wypuściła nie jeden, a dwa zwiastuny. Obydwa filmiki są kompilacjami materiału z gry.

Slender: The Arrivial to komercyjna kontynuacja darmowej gry, która podbiła serca fanów wirtualnej rozrywki w 2012 roku. Pierwszy zwiastun udowadnia, że możemy spodziewać się czegoś więcej niż zbierania kartek w lesie.

Na deser coś dłuższego – twórcy Survarium w czwartych dziennikach dewelopera opowiadają o swojej pracy nad jedną z frakcji dostępnych w grze. Poza „gadającymi głowami” przewijają się fragmenty postapokaliptycznego świata.