Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 02:59

autor: Vergil

Knack 2 zadebiutuje na początku września

Druga odsłona cyklu Knack, która zmierza na PlayStation 4, otrzymała datę premiery i nowy zwiastun. Produkcja nie wyrobi się z premierą przed końcem wakacji – zadebiutuje kilka dni później.

Knack nie doczekał się szczególnie ciepłego przyjęcia ze strony graczy i recenzentów. Czy w przypadku kontynuacji zapowiedzianej w zeszłym roku sprawy będą wyglądać inaczej? O tym przekonamy się w okolicach piątego września, kiedy to gra trafi na sklepowe półki. Tymczasem japoński gigant podzielił się z nami pachnącym świeżością zwiastunem.

Na rewolucję niestety się nie zanosi. Knack 2 wygląda raczej na naturalne rozwinięcie pomysłów zapoczątkowanych w pierwszej części serii. Miejmy nadzieję, że twórcom uda się uporać ze wszystkimi bolączkami pierwowzoru, który krytykowano głównie za prosty system walki, nudne i powtarzalne poziomy oraz kiepsko wykorzystane możliwości niesione przez zdolność bohatera do zwiększania swoich rozmiarów.

Niby nigdy nic nie wiadomo, ale Knack 2 raczej nie wedrze się szturmem na szczyty list sprzedaży. - Knack 2 zadebiutuje na początku września - wiadomość - 2017-06-13
Niby nigdy nic nie wiadomo, ale Knack 2 raczej nie wedrze się szturmem na szczyty list sprzedaży.