Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2022, 21:10

Twórcy Kingdom Come: Deliverance świętują świetną sprzedaż konkursem

Deweloperzy stojący za Kingdom Come: Deliverance pochwalili się pięcioma milionami sprzedanych egzemplarzy gry. W ramach podziękowania dla społeczności organizują z tej okazji konkurs z nagrodami.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
  • Kingdom Come: Deliverance rozeszło się w ponad pięciu milionach egzemplarzy.
  • Autorzy z tej okazji ogłaszają konkurs, w którym można wygrać jedną z pięciu dioram z figurką Henryka.

Kingdom Come: Deliverance, realistyczne RPG osadzone w średniowieczu, zanotowało świetny wynik, zważywszy na to, jak niszowy wydawał się to być tytuł, kiedy w 2014 roku na Kickstarterze startowała zbiórka funduszy na jego produkcję. Autorzy z tej okazji przyszykowali dla fanów interesujące figurki.

5 figurek za 5 milionów sprzedanych kopii

Takiej sprzedaży chyba nikt się nie spodziewał – Kingdom Come: Deliverance biło i biło kolejne kamienie milowe, aż w końcu przebiło magiczną barierę pięciu milionów sprzedanych egzemplarzy. „Realistyczny Skyrim bez magii i smoków” wydawał się nie mieć potencjału na tak duży komercyjny sukces, ale rynek jak zwykle zaskoczył niedowiarków. Poza tym to po prostu dobra gra.

Uradowani sukcesem twórcy z czeskiego Warhorse Studios postanowili rozdać z tej okazji pięć dioram z figurkami przedstawiającymi Henryka, protagonistę gry.

Twórcy Kingdom Come: Deliverance świętują świetną sprzedaż konkursem - ilustracja #1
Źródło: facebook.com/ kingdomcomerpg.

Aby mieć szansę na zdobycie dioramy, wystarczy opowiedzieć autorom o swoim ulubionym momencie w Kingdom Come: Deliverance czy o tym, skąd dowiedzieliście się o grze, lub po prostu opisać dowolną inną historię związaną z grą.

Komentarze możecie zamieszczać w trzech miejscach: na Facebooku, Twitterze oraz na karcie gry na Steamie. Można zamieścić kilka wpisów w kilku miejscach, choć radzilibyśmy napisać za każdym razem co innego. Termin zgłoszeń upływa 7 lipca, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni niedługo później.

Na kanale YouTube użytkownika CFR-WHISPER-IGT znalazł się film przedstawiający dioramę, którą można wygrać. Jakość nagrania jest taka sobie, ale powinno to wystarczyć, by ocenić, czy warto się o nią starać.

  1. Oficjalna strona Kingdom Come: Deliverance