Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2017, 09:56

autor: Góral

Kingdom Come: Deliverance - ponad godzinna prezentacja rozgrywki

Deweloperzy z Warhorse Studios postanowili pokazać przeszło godzinę rozgrywki z Kingdom Come: Deliverance, z dema prezentowanego podczas targów E3 2017.

Przed paroma dniami mogliśmy obejrzeć kilkanaście minut rozgrywki z gry Kingdom Come: Deliverance z E3 2017. Dziś mamy podobny materiał, ale za to dużo dłuższy, gdyż deweloperzy z Warhorse Studios zorganizowali transmisję z przeszło godzinną prezentacją produkcji. Pokazywany build to ten sam, który udostępniono graczom na amerykańskich targach. Jeżeli jesteście zainteresowani, to poniżej obejrzycie m.in. pierwszy quest, jaki wykonacie w pełnej wersji gry. W związku z tym zaznajomicie się też z licznymi elementami Kingdom Come: Deliverance, np. eksploracją, walką, dziennikiem, w którym znajdują się informacje o lokacjach, postaciach itd., zobaczycie grę w kości i nie tylko. Ponadto pokazano też samouczek (strzelanie z łuku, walka mieczem) oraz tryb Skirmish. Materiału jest sporo, więc zapraszamy na seans.

Na koniec przypominamy jeszcze, że Kingdom Come: Deliverance niedawno otrzymało nowy, konkretny termin premiery. Produkcja ukaże się 13 lutego 2018 roku. Gra od razu dostępna będzie na PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a nie, jak pierwotnie zakładano, tylko na „blaszakach”.

Kingdom Come: Deliverance - ponad godzinna prezentacja rozgrywki - ilustracja #1