Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2017, 10:34

autor: Adrian Werner

Dragon Ball FighterZ na 28-minutowym zapisie rozgrywki

Do sieci trafił trwający ponad 28 minut zapis rozgrywki z Dragon Ball FighterZ, czyli mordobicia, nad którym pracują autorzy serii Guilty Gear oraz BlazBlue.

Targi E3 mamy już dawno za sobą, ale do sieci wciąż trafiają świeże materiały z tej imprezy. Najnowszym tego owocem stał się obszerny zapis rozgrywki z Dragon Ball FighterZ, czyli bijatyki autorstwa studia Arc System Works, znanego z serii Guilty Gear oraz BlazBlue.

Film trwa ponad 28 minut i opatrzony jest komentarzem jednego z twórców. Pozwala on sobie wyrobić całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w którym zmierza ten projekt. Materiał został opublikowany przez serwis Zerod0wn Gaming.

Dragon Ball FighterZ na 28-minutowym zapisie rozgrywki - ilustracja #1
DRAGON BALL FIGHTERZ W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Arc System Works
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: początek 2018 r.

Zapis rozgrywki pozwala przede wszystkim docenić wyśmienitą oprawę graficzną. Wszystkie jej elementy, zarówno postacie, jak i lokacje, są trójwymiarowymi obiektami, ale całość opracowano tak, aby udawała kreskówkę 2D. Wyszło to autorom doskonale, dając grę, która z jednej strony przypomina animowany pierwowzór, ale z drugiej zapewnia swobodę pracy kamery typową dla 3D. Zespół po raz pierwszy wykorzystał tę technikę w 2014 roku w Guilty Gear Xrd -SIGN-, ale Dragon Ball FighterZ prezentuje się jeszcze lepiej.

Przypomnijmy, że Dragon Ball FighterZ zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić na początku przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona studia Arc System Works
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ