Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2017, 09:17

autor: Góral

Kingdom Come: Deliverance - kilkanaście minut rozgrywki z E3 2017

Na targach E3 pojawiło się studio Warhorse z grą Kingdom Come: Deliverance. Dzięki temu możemy dziś obejrzeć nowy materiał z rozgrywką.

Niedawno, po kilku miesiącach ciszy, studio Warhorse przerwało milczenie, ujawniając termin premiery Kingdom Come: Deliverance. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych 13 lutego 2018 roku. Deweloper obiecał też, że pojawi się z tytułem na targach E3 i słowa dotrzymał. Dzięki temu możemy obejrzeć widoczny poniżej materiał z rozgrywką, opublikowany na kanale PlayStation Access. Youtuberzy mieli okazję pobawić się trochę wersją na PlayStation 4 i opowiedzieli o swoich wrażeniach. Jeśli jesteście ciekawi, jak obecnie prezentuje się wyczekiwane średniowieczne RPG, to warto rzucić okiem.

Kingdom Come: Deliverance w skrócie:
  • RPG akcji od studia Warhorse;
  • gra na konsole Xbox One, PlayStation 4 i PC-ty;
  • ukaże się 13 lutego 2018 roku.

Na materiale pokazano kilka elementów rozgrywki, w tym walkę wręcz i przy pomocy miecza. Co do samych starć, warto wspomnieć, że grę będzie można przejść, praktycznie cały czas unikając potyczek. Oczywiście będziemy musieli wyeliminować kilka postaci, ale oprócz nich nie trzeba będzie krzywdzić nikogo innego. Poza tym zaprezentowano robienie zakupów i targowanie się, system dialogów oraz grę w kości. Według dziennikarzy tytuł wypada bardzo dobrze i przypomina nieco The Elder Scrolls IV: Oblivion, tylko takie osadzone w rzeczywistych realiach historycznych.

Kingdom Come: Deliverance – przez większość gry walka będzie nieobowiązkowa. - Kingdom Come: Deliverance - kilkanaście minut rozgrywki z E3 2017 - wiadomość - 2017-06-16
Kingdom Come: Deliverance – przez większość gry walka będzie nieobowiązkowa.