Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2017, 18:07

autor: Góral

Killing Floor 2 i Life is Strange w czerwcu w PlayStation Plus [aktualizacja - znamy wszystkie tytuły]

Pracownicy tureckiego oddziału PlayStation trochę się pośpieszyli z zapowiedzią pierwszych gier, które znajdziemy w czerwcu w usłudze PlayStation Plus. Dzięki temu wiemy już, że za kilka dni zagramy w Killing Floor 2 i Life is Strange.

Aktualizacja #2

Stało się, poznaliśmy wszystkie gry, które w czerwcu trafią do usługi PlayStation Plus. Oprócz Killing Floor 2 i Life is Strange na PlayStation 4, pogramy także w Abyss Odyssey (PS3), WRC 5: World Rally Championship (PS3), Neon Chrome (PS Vita i PS4) oraz Spy Chameleon (PS Vita). Wymienione tytuły będzie można pobierać od 6 czerwca. W tym samym dniu z oferty wylecą następujące pozycje:

  • Alienation (PS4),
  • Tales from the Borderlands (PS4),
  • Blood Knights (PS3),
  • Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3),
  • Laser Disco Defenders (PS Vita),
  • Type: Rider (PS Vita).

Aktualizacja #1

Firma Sony potwierdziła na widocznym poniżej zwiastunie, że w czerwcu abonenci PlayStation Plus będą zagrywać się na konsoli PlayStation 4 w Killing Floor 2 i Life is Strange. Niestety nie poznaliśmy jeszcze pozostałych gier na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Oryginalna wiadomość

Na tureckim profilu PlayStation w serwisie Twitter zdradzono dwie gry, które trafią do czerwcowej oferty PlayStation Plus. Choć informacja została usunięta, to w sieci nic nie ginie (dzięki, VG24/7) i zachował się widoczny poniżej obrazek. Jak widać w przyszłym miesiącu na PlayStation 4 zagramy w pierwszosobową strzelankę Killing Floor 2 od studia Tripwire Interactive oraz przygodówkę Life is Strange stworzoną przez francuskie studio DONTNOD. Niedawno zapowiedziano kontynuację drugiego z wymienionych tytułów, więc będziemy mieć fajną okazję do nadrobienia zaległości.

Obecnie możecie jeszcze pobrać gry z majowej oferty PlayStation Plus. Na ściągnięcie czekają: Alienation (PS4), Tales from the Borderlands (PS4), Laser Disco Defenders (PS Vita), Type: Rider (PS Vita), Blood Knights (PS3) oraz Port Royale 3: Pirates and Merchants (PS3).

Killing Floor 2 i Life is Strange w czerwcu w PlayStation Plus [aktualizacja - znamy wszystkie tytuły] - ilustracja #1