Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2017, 17:59

autor: Góral

Sonic Mania ukaże się 15 sierpnia

15 sierpnia bieżącego roku na konsolach Switch, PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych ukaże się nowa gra platformowa firmy Sega - Sonic Mania.

Firma SEGA zaprezentowała nowy zwiastun gry platformowej Sonic Mania. Pokazano na nim fragmenty rozgrywki z udziałem Sonica, Tailsa i Knucklesa, ale główną atrakcją materiału jest data premiery. Tytuł ukaże się na konsolach Switch, PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych 15 sierpnia bieżącego roku.

Na oficjalnej stronie można już składać zamówienia przedpremierowe, w tym na edycję kolekcjonerską. Zawierać ona będzie 12-calową figurkę Sonica z podstawką SEGA Mega Drive, która dodatkowo odtwarza znane chyba wszystkim graczom hasło „SEEGAA”. Oprócz niej w zestawie znajdziemy kartridż ze złotym pierścieniem, metalowe opakowanie, specjalne pudełko oraz grę w postaci kodu do wykorzystania w ramach cyfrowej dystrybucji. Nie wiemy czy takie wydanie trafi do Polski, ale za to i u nas możecie składać pre-ordery na Steamie (17,99 euro – około 75 zł), Xbox Games (69,99 zł) i PlayStation Store (79 zł).

Edycja kolekcjonerska gry Sonic Mania. - Sonic Mania ukaże się 15 sierpnia - wiadomość - 2017-05-31
Edycja kolekcjonerska gry Sonic Mania.

Sonic Mania tworzone jest przez Christiana Whiteheada, jednoosobowe studio Headcannon oraz PagodaWest Games we współpracy z amerykańskim oddziałem firmy SEGA. Produkcja będzie swego rodzaju hołdem oddanym klasycznym odsłonom. W grze trafimy zarówno do zupełnie nowych lokacji, jak i zmienionych klasycznych plansz, a naszym zadaniem będzie oczywiście uporanie się z Dr. Eggmanem.

Sonic Mania ukaże się 15 sierpnia - ilustracja #2